Поп-фолк творенията и живота им

  • 3 622
  • 65
  •   1
Отговори
Като се замсили човек... какво трябва да правят те... какви толкова много усилия полагат. Основните им задължения касаят външния им вид.

Ето например едно ново "откритие" - Андреа. 19годишно момиченце решава, че му е скучно и иска да става поп-фолк певачка. Таткото щраква с пръсти и щерката вече е звезда  Shocked И какво следва... абитуриентски бал като за принцеса -  http://www.andreasite.eu/photogallery_files/snimki_li4ni/bal8.html ..... салони за красота.. перчене.. забавления и т.н. След това си намира едно боксиорче с дебел портфейл за гадже и хоп - ще се жени на 20... Rolling Eyes Това означава да живееш добре, без да се трепеш...

# 1
  • Мнения: 176
Ами като има тати....

# 2
  • Мнения: 9 095


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Колко съм си добре без такъв тати Joy

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
....... Това означава да живееш добре, без да се трепеш...

Благодаря от такова "добре"  Stop

# 4
  • Мнения: X
Темата не е ли за Клюкарника?! Ако не - обяснете ми връзката с Красива мама.  Praynig

# 5
  • Мнения: 2 229
Темата не е ли за Клюкарника?! Ако не - обяснете ми връзката с Красива мама.  Praynig

И аз не знам, щот красива не е таз. Mr. Green
Ма роклята й от бала е хубава, само да не й се виждаха гащите. Whistling

# 6
  • Мнения: 9 095
Темата не е ли за Клюкарника?! Ако не - обяснете ми връзката с Красива мама.  Praynig

И аз не знам, щот красива не е таз. Mr. Green
Ма роклята й от бала е хубава, само да не й се виждаха гащите. Whistling

тя щеше ли да е с такава рокля ако не трябваше да се вижда нещо Mr. Green

# 7
  • Мнения: 67
Според мен това е един нехаен живот..безделие..  Кое му е хубавото да получаваш всичко на готово, без да имаш някаква конкретна цел, към която да се стремиш   Naughty Всички да гледат на теб като на празноглава красавица  Rolling Eyes Предпочитам някой ден, когато му дойде времето (понеже и аз съм на 20 все още:) ) да мога да си кажа..ето сама си постигнах това и това...   Crazy Пък и една красива и интелигентна жена прави по-голямо впечатление според мен  Naughty Иначе да. Андреа е много красива, но други достойнства има ли  Rolling Eyes И да има, няма как да изпъкнат в нейния бранш... Според мен красотата за интелигентната жена би мога да бъде един плюс в постигането на определена цел (разбира се този плус трябва да се използва разумно Laughing ), без самата тя(красотата) да е целта  Naughty

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ами така става,плащаш и имаш всичко това е вече на дневен ред wait

# 9
  • Мнения: 14 485
Като се замсили човек... какво трябва да правят те... какви толкова много усилия полагат. Основните им задължения касаят външния им вид.

Ето например едно ново "откритие" - Андреа. 19годишно момиченце решава, че му е скучно и иска да става поп-фолк певачка. Таткото щраква с пръсти и щерката вече е звезда  Shocked И какво следва... абитуриентски бал като за принцеса -  http://www.andreasite.eu/photogallery_files/snimki_li4ni/bal8.html ..... салони за красота.. перчене.. забавления и т.н. След това си намира едно боксиорче с дебел портфейл за гадже и хоп - ще се жени на 20... Rolling Eyes Това означава да живееш добре, без да се трепеш...

ти нещо лично имаш към мацето, а? Whistling

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 179
Всеки има право да живее, така като му харесва... като спазва някои правила, разбира се...
Когато си млад, лапаш мухите и се хвърляш на кича и блестящата фасада е манна небесна..

Това важи и за фолк звездите. Единствено съжалявам хората, които харчат парите си за тъпата безнравствена и фалшива продукция на поп-фолка... но това си е тяхно право..

# 11
  • София
  • Мнения: 1 105
На мен пък хич не ми е хубава Crazy

# 12
  • Мнения: 453
Алал да и е!

# 13
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Въпрос на вкус. Аз бих се чувствала като наказана с изглед като на тази девойка... Така си е избрала да живее, има възможност - това е!

# 14
  • Мнения: 2 070
Изобщо не слушам поп-фолк, но всички знаем, че изобщо не е лесно да поддържаш външния си вид, освен това те имат и много участия, не спят по цели нощи, трябва да си пазят гласовете. Работата не е лека, но пък за сметка на това е приятна.

Общи условия

Активация на акаунт