Какво е мнението Ви за "Саменто"

  • 240 669
  • 207
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Какво е мнението Ви за Саменто Thinking? Има ли полза от него?
Питам Ви, защото моята майка започна да го приема, но дали ще има полза все още незнаем  Thinking

# 1
  • Мнения: 453
Чувала съм добри отзиви! Както и за Цитросепт! Пазара за хранителни добавки действа с пълна пара!

# 2
  • Мнения: 4 053
аз не знам за какво е  Blush

# 3
  • Мнения: 109
И майка ми го ползва- казва, че й действа добре. Естествено не могат да се очакват чудеса според мен, но явно има нещо.
Имам един съсед,който е опериран от рак на белият дроб( половината му дроб е махнат). Операцията е правеня преди години, но миналата година нещо се влоши страхотно- разсейки и т. н.- беше много зле и го бяха  отписали направо. От снаха му знам, че са му давали и Саменто. То е за крепване на имунната система.Човека още е жив, чувства се добре. Ако Сменто не му е помогнало, то поне не му е навредило.
Това си е мое лично мнение.

# 4
  • Мнения: 941
скоро попаднах на една книга за саменто,такива чудеса пишеше,че чак не е за вярване Shocked
И майка ми го ползва- казва, че й действа добре. Естествено не могат да се очакват чудеса според мен, но явно има нещо.
Имам един съсед,който е опериран от рак на белият дроб( половината му дроб е махнат). Операцията е правеня преди години, но миналата година нещо се влоши страхотно- разсейки и т. н.- беше много зле и го бяха  отписали направо. От снаха му знам, че са му давали и Саменто. То е за крепване на имунната система.Човека още е жив, чувства се добре. Ако Сменто не му е помогнало, то поне не му е навредило.
Това си е мое лично мнение.
    и да,повечето описани случаи бяха за болни от рак хора,които са се излекували

# 5
  • Мнения: 109
И аз съм чувала за такива книги, но никога не съм чела.
Вкъщи го ползваме, както казах. И на детето съм давала, и аз съм го ползвала( на капки)

# 6
  • Мнения: 588
    Аз давам на малката капки Саменто за изчистване тежки метали от организма. Саментото има и детоксикационни свойства.

# 7
  • Мнения: 3 410
Саментото и изобщо всички добавки, които съдържат ви А, С, Е са антиоксиданти. Всички хора имат нужда от антиоксиданти и особено болните от рак. но те са и за здравите за да предпазят организма си от вредите на окислителните процеси, причинени от замърсен въздух, цигари , лекарства и самите жизнени процеси на горене в организма.

# 8
  • Мнения: 19
Благодаря ви  bouquet,майка ми го приема също на капки. Има доброкачествен хемангиом който не расте-просто си седи ей така(съжалявам ако не го пиша правилно)на черния дроб и решихме да купим Саменто. Дано поне помогне.... Peace

# 9
  • Мнения: 917
Много положително Peace и аз и баба ми го приемаме колкото и смешно да звучи  Peace

# 10
  • Мнения: 3 118
Само по интернет ли може да се поръча това Саменто или се продава и в билковите аптеки? къде да го намеря?

# 11
  • Мнения: 19
Само по интернет ли може да се поръча това Саменто или се продава и в билковите аптеки? къде да го намеря?
Здравей, ние го взехме ето така: Първо купихме Вестник "Лечител" вътре има талончета за 15% намаление за най-различни лекарства и едно от тях е Саменто. С това талонче се отива в някоя аптека Лечител и си вземаш Саменто с намаление. Вестника излиза ако не греша всеки Четвъртък.Единия път беше с намаление за Саменто(капсули)а следващия брой беше за намаление на Саменто(капки). Ние взехме капките Peace Peace Peace
Така че успех с търсенето по Аптеките!
Само в Аптеки на Лечител го има с намаление!!!  Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 588
Само в Аптеки на Лечител го има с намаление!!!  Peace
     Освен това само в аптеки Лечител "Саменто" е внос от САЩ и е оригинално. В другите аптеки може да ви пробутат "менте" на български производители.

# 14
  • София
  • Мнения: 903
А къде има такива аптеки на Лечител? Има ли някъде в района на Дървеница, Студентски град, Мусагеница или Младост?

Общи условия

Активация на акаунт