Препоръчайте ми фирма за самолетна/автобусна екскурзия до Чехия

  • 1 714
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 522
Рових в нета, но не открих почти нищо (може би, защото сега е сезонът на морските дестинации).
Търся лични впечатления от вас, защото досега все индивидиулно сме пътували и не съм запозната много с тур. агенции, но сега нямам муза да ровя и организиам сама.
Планувам пътуването за януари 2008, така че има време и ще се радвам да получа много и разнообразни отговори, за да мога да си избера.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Предварително благодаря.  Peace

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
биб, гръмваш ме с тези срокове  ooooh!

как го правиш  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 6 522
биб, гръмваш ме с тези срокове  ooooh!

как го правиш  Thinking
1.работя в немска фирма - там се планира далгосрочно
2. моят мъж подлежи на дълго манипулиране, защото първата му дума е няма да стане и не може (е в последните години се попредаде де, ама пак се опъва Money ooooh! Twisted Evil)
3. то половината кеф е да гледаш, избираш и т.н

# 3
  • Мнения: 6 390
За фирма която предлага цял пакет екскурзия до Чехия не знам, но имаше хубава тема за Прага пролетта, с много идеи и предложения за пътуване и хотели.
Виж в търсачката

# 4
  • София
  • Мнения: 6 522
За фирма която предлага цял пакет екскурзия до Чехия не знам, но имаше хубава тема за Прага пролетта, с много идеи и предложения за пътуване и хотели.
Виж в търсачката
гледах я, искам организирано този път Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Grinning Grinning Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 545
bibi, ето тези са доста коректни и добри www.solvex.bg

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 А като продължителност какви са ти претенциите-4,5,6,7 дни...

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
А като продължителност какви са ти претенциите-4,5,6,7 дни...
ако е със самолет 3-4 дни
ако е с автобус 5-7

# 8
  • София
  • Мнения: 6 522
bibi, ето тези са доста коректни и добри www.solvex.bg
благодаря ти, изобщо не ги бях чувала и нямаше да ги намеря. отивам да разгледжам Peace Hug Flutter

# 9

Общи условия

Активация на акаунт