Кога махнахте решетката на кошарката?

  • 1 576
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

Искам да ви питам кога махнахте решетката на кошарката? Таня спи в тези сгъваемите кошарки на Чиполино и няма как да я махна, но и направихме вече голямо легло и се чудя от кога мога да я слагам на него? Много ли падат децата? И въобще как свикнаха така да спят? И сутрин като се събудят идват ли в спалнята при вас?

# 1
  • Мнения: 4 358
Ние махнахме решетката преди месец.
Оги никога не се е опитвал да я прекачва, но аз съм бременна и решихме да я махнем, за да не го вдигам.
Сложихме една табуретка до леглото му и засега нямаме проблеми.

# 2
  • Мнения: 7 831
Здравей,
Преместихме Вики в нормално, голямо легло когато беше на година и половина, някъде. До главата му сложихме една масичка колкото да не му пада завивката. Не е падал, до скоро и не ставаше да се разхожда.
Докато не пробваш няма да разбереш как ще е  Wink . Пробвай да я слагаш в голямото легло да спи през деня и виж как ще е.
Успех  Grinning

# 3
  • Мнения: 101
Okolo 3 години. Той си я прескачаше най-редовно, махаше я сам и беше част от игрите му. Слагах я вечер като заспи, за да съм спокойна през нощта.

Имай предвид, че в градините леглата са на два етажа, но не съм чула някое дете да е паднало отгоре.

# 4
  • Мнения: 94
Ние я махнахме,след като веднъж Валери я прескочи и падна,доста се поуплаши и ние решихме да я свалиме.Това стана към 8-я месец.От тогава не е падал,но редовно си идва при нас на спалнята,даже я предпочита пред креватчето си.

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Махнахме я оня ден, когато Александра успя незнайно как са прескочи решетката, а тя е доста висока. Може би има 1,20 м. от края й до земята! Не искам да си помислям какво е щяло да стане ако е паднала. Махнахме веднага решетката и като я сложихме да спи сложихме табуретка отпред. След около час я намерихме с коленца на пода прегърнала табуретката - спи... Със сигурност ако няма табуретка ще е паднала на земята... Сега през нощта като се присети идва да спи при нас!  Grinning
Александра след десетина дни става на 2 г.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Така като чета значи можем да поизчакаме още малко. Тя не се опитва да прескочи решетката на кошарата, но пък и ще и е дста трудно - тя като е изправена едвам си показва главата над нея.

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
здравейте  Simple Smile
Ние махнахме решетката 1 седмица, след като се прибрахме от родилния дом, защото се слага и маха с винтове,а леглото е дълбоко и много ме болеше гърба  Sad  Слагах табуретки или възглавници за всеки случай. Синът ми се върти много на сън, но е падал от леглото доста рядко, а и ме беше страх от падане при прескачане на решетката,отколкото от леглото  Simple Smile
Сега, когато пак съм бремена, пак смятам да не слагам решетката.


# 8
  • Мнения: 18 542
За сега не смятам да махаме решетката на леглото. Борис много се върти нощем и ако няма решетка със сигурност ще изпадне на пода, а и заспиването му вечер е трудно и ако има вариант да излиза сам от леглото, значи няма никога да спи в него или ще прави нощни набези из апартамента  Laughing

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
нямам намерение скоро да я махам изобщо.

# 10
  • Мнения: 2 452
Аз я махнах, когато разбрах, че може да я прескочи.
Относно падането от леглото - аз слагах възглавници и резервни покривалки под леглото за да падне върху тях Laughing . Сегашното и легло е ниско, но и тя вече е голяма и не пада.

# 11
На 2 и половина някъде. Тогава много усърдно започна да прескача. Но не съм махала решетки, защото леголото й няма тази "функция". Директно премина на юношеско легло

# 12
  • София
  • Мнения: 438
Цитат на: Honda
На 2 и половина някъде. Тогава много усърдно започна да прескача. Но не съм махала решетки, защото леголото й няма тази "функция". Директно премина на юношеско легло

 Баткото още е с решетка, но той отдавна се качва и слиза сам от леглото.Решетката е само за да не му пада завивката Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 39 718
махнах решетката когато Дияна беше ... хм ... м/у 1.7 - 2г. След като махнахме решетката не е падала от леглото си, виж от нашето падна веднъж

# 14
Махнахме решетката след като на около 1г. и половина прескочи леглото и решетката и си навехна крачето. Хитрецът, за да прескочи решетката си беше събрал одялцето в края на леглото, стъпил върху него и така успял да преодолее височината на решетката

Общи условия

Активация на акаунт