кухненски мивки от композитни материали

  • 21 153
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
някой има ли опит с такава мивка? До колко са здрави и устойчиви на драскане?
ето произволен линк:
http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=3&i=14&c=11

# 1
  • Мнения: 8 999
Няма по-готино нещо. Не се драскат, не задържат мръсотия, не дрънчи водата от мивката, изглеждат много елегантно, поддържат се лесно .... ох, не мога да се сетя за друго предимство. Имам такава и съм страшно благодарна на този, който ми я постави в кухнята.
Но, както всичко на този свят, имат свои заместители, от друг материал, които изглеждат по абсолютно същия начин и имат същите качества. И такава имам и не намирам разлика. А цената е направо смешна за разлика от посочените от теб.

# 2
  • Мнения: 208
Мерси за мнението. А какъв е този материал - заместител, който има същите качества, но е по- евтин?

# 3
  • Мнения: 8 999
Някаква пластмасова смесица, не знам точното название, но ако наистина се интересуваш, мога да приложа по-подробна информация, но утре, защото вълшебното тефтерче с хитринки е там.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Страхотни са, вече никога няма да си сложа метална мивка Simple Smile
Тези пластмасовите не ги харесвам. Докарват го само на цвят...отблизо изглеждат доста...извинявам се, но...евтини Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 208
Бихте ли ме насочили откъде да си взема композитна мивка? 5 - 600лв ли им е цената?

# 6
  • Мнения: 2 865
Цената на тези от линка който си посочила е толкова горе-долу.
Има и български от полимермрамор (100-200лв са), и гръцки съм виждала, които се водят полимербетон, и те не са много скъпи.

# 7
# 8
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806

Аз имам от тези на "ВРВ Дизайн"-ООД гр. Пловдив, вече 3 години я ползваме, много съм доволна. Цената и беше около 200 лв.

# 9
  • Мнения: 8 999
Аз си взех от гръцките, защото българските са едни такива лъскави и гладки, като обикновена пластмаса стоят. А гръцката е леко зърниста, имитира много успешно гранитогрес /тъй като имам и мивка от естествен материал, мноооого скъпа, търсех точно такъв ефект/. Гръцките са малко по-скъпи от българските, но мисля, че качеството им е доста по-добро.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
baibibi , откъде могат да се  намерят такива гръцки мивки?

# 11
  • Мнения: 8 999
baibibi , откъде могат да се  намерят такива гръцки мивки?

http://www.comfort.bg/bg/public/clients_940_215.html пробвай с този линк. Нямат сайт, май нямат и представителство в Пловдив /виждам, че си от там/, но се обади на телефоните и искай по-подробна информация. Моята е единичното кръгло корито, поръчах си черно, и струваше 150 лв.

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Бихте ли ме насочили откъде да си взема композитна мивка? 5 - 600лв ли им е цената?
Нашата е от Евролукс, дълбока, квадратна, с отцедник отстрани, струваше около 300 лв., с отстъпката и по-малко даже.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
baibibi , откъде могат да се  намерят такива гръцки мивки?

http://www.comfort.bg/bg/public/clients_940_215.html пробвай с този линк. Нямат сайт, май нямат и представителство в Пловдив /виждам, че си от там/, но се обади на телефоните и искай по-подробна информация. Моята е единичното кръгло корито, поръчах си черно, и струваше 150 лв.

Много ти благодаря   bouquet

# 14
  • Мнения: 214
baibibi, днес ти ми спести 200 лв.!  Hug
Вместо да си купувам обикновена мивка от алпака, ъглова, с две корита за 500 и кусур лв. на Евролукс, тъй като такава ми трябва, аз ще си купя от гръцките, в цвят по мой избор, за 300 лв.

Какво пиеш или ядеш? Мисля, че за 200 лв. може добра почерпка да се спретне. cheers

Общи условия

Активация на акаунт