Кожено яке

  • 7 229
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравеите,търся си кожено яке,тип рокерско,моля някои ако знае магазин в София или саит да ми пи6е.Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 3 403
На Графа, срещу градинката на св"Седмочисленици" има.
За по нисък ценови клас- на "Пиротска" откъм "Мария Луиза" ако тръгнеш има няколко магазина.

# 2
  • Мнения: 27 524
Има много добра фирма, българска, за кожени изделия, много съм доволна и цените са добри. Казва се ПиТ Комерс ООД. Адресът е в кв. Драгалевци, ул. II-ра 8
телефоните на фабриката са: 67 20 20 и 67 29 07 /предполагам, че сега ще има 8 или 9 отпред, но това оператора ше ти го каже.
На магазините са: 962 44 10 и 981 76 14
и мобилен: 0888 77 29 29
Питай, не знам точно за рокерски.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Мъжа ми има моторджийски магазин в Пловдив, продава основно облекла - кожени и от кордура. Не знам какво точно яке търсиш - кожено, изглеждащо като рокерско  Wink или истинско яке за каране на мотор с протектори и т.н., но ако искаш ми пиши на лични, мога да ти дам и координати на няколко специализирани магазини в София, и да ти пратя каталог на нашите якета.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 097
За по нисък ценови клас- на "Пиротска" откъм "Мария Луиза" ако тръгнеш има няколко магазина.

Има намаления на кожени якета - по 125 лв. Не знам обаче дали са читави - само минавайки констатирах.

# 5
  • София
  • Мнения: 275
Може да се разберем за моето. Сегашният ми стил на обличане не го позволява, а е чисто ново, разкошен модел, страхотна кожа. Пиши ми на лични ако искаш допълнитело инфо.

# 6
Можеш да провериш и на Скобелев 17 до НДК. Слийзи студио се казва марката.

Общи условия

Активация на акаунт