Нормално ли е

  • 682
  • 8
  •   1
Отговори
Mami,Bebka o t edna sedmiza nasam aka prez 2-3dni.Lepkava ka6a,zelenikava i miri6e ujasno.Karmq e i se doxranvame s Milasan.Bebka e na 53dni.Dali trqbva da smenq Am.Maja mi xodi do doktora,kazali sa mu 4e e normalno.Zanesoxme ako za isledvane no se pritesnqvam.Na nqkoi slu4valo li se e.Malkata se napava mnogo.Prazka no ne moje da aka.

Мами,Бебка от една седмица насам ака през 2-3 дни. Лепкава каша, зеленикава и мирише ужасно. Кърмя я и се дохранваме с Milasan. Бебкае на 53 дни. Дали трябва да сменя АМ. Мъжа ми ходи до доктора, казали са му че е нормално. Занесохме ако за изследване но се притеснявам. На някой случвало ли се е. Малката се напъва много. Пръцка но не може да ака.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 12:06 от Vivi

# 1
  • Мнения: 27 524
Напъването и пръцкането са от колики. Млякото не е познато на нашия пазар. Зеленият цвят е показател, че млякото преминава прекалено бързо през стомаха и червата и не се усвоява.

# 2
  • Мнения: 4 111
Пробвай с друго мляко, но честата смяна на млеката не е препоръчителна. Интересувай се кое мляко е по-добро на вашия пазар и как реагират и други бебета (за акото). Знам, че миризмата на акото не трябва да е ужасна, на бебешкото де  Blush
Педиатърът на брат ми питаше майка ми - хубаво ли мирише (акото), значи всичко е наред.
Дано разбираш какво искам да кажа.
Успех!

# 3
  • Мнения: 106
Според мен е нормално, не се притеснявай, и ние минахме през този период,после всичко се нормализира, и аз дохранвам и сме  на кърма,щом педиатъра е казал,че всичко е наред ,довери му се.Нали сте занесли памерс за изследване,спокойно.

# 4
До 3 дена не е проблем,а щом пръцка и е меко коремчето не е тревожно Peace

# 5
  • Мнения: 86
Напълно е нормално. Аз храня моята дъщеря с кърма и АМ - НАН ха. Наистина мирише смъртоносно от адаптираното мляко. И е зелено. На мен ми беше обяснено, че цвета идва от това, че е силно обогатено с желязо. Понякога ака всеки ден, понякога на 3-4 максимум, но като консистенция е нормално - нито рядко нито твърдо.

# 6
  • Мнения: 638
wolfibuba,в Германия ли живеете?Виждала съм АМ Milasan в тука6ните магазини.Кой ви го препорь4а?Говори с педиатьра,като за на4ало и из4акай пробата.
Моя син бе6е в на4алото на Аптамил и се е слу4вало да има зелено ако,но миризмата не бе6е ло6а.
Стискам палци вси4ко да е наред!

# 7
Da v Germany jiveq.4akame izledvaniqta,malkata edobre no prodaljava da aka prez 2-3dni.Dano ne e ne6to lo6o.Doki kaza 4e Milasan e edno ot nai dobrite AM.Nadqvam se 4e vsi4ko 6te e ok.

Да в Германия живея. Чакаме изследванията, малката е добре но продължава да ака през 2-3 дни. Дано не е нещо лошо. Доки зака че Milasan e едно от най-добрите АМ. Надявам се че всичко ще е ok.

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 12:09 от Vivi

# 8
  • Мнения: 667
На тази възраст и моят син се запече. Кърмих и дохранвах с АМ.  Не акаше по 2-3 дни - дори се налагало да давам на няколко пъти Дуфалак. Всичко се оправи, когато въведох плодовото пюре, за това и захраних с плодово пюре,  но вие имате още много време до тогава.
Мисля че, лошата миризма е от задържането на храната.

Общи условия

Активация на акаунт