Мнение за количка QUINNY BUZZ 2007

  • 978
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Моля мами които имат  колички куини бъз да споделят с мен!!!!!
Много ми харесват но не съм сигурна притеснявам се да не сгреша в избора защото не никак евтина а и продавачки се опитват да ме разубедят като ми предлагат други като Джеин и Бебе комфорт.Като чета в интернет всичко изглежда супер но дали е така!?

# 1
  • Мнения: 4 362
Аз имах старият модел Бъз.Ами в общи линии ми хареса страшно много като дизайн.Удобна е,тежка е обаче,особено когато детето стане на 7-8 месеца,започва да си тежи,но повечето комбинирани са така  Rolling Eyes За дупките и паветата - не друса, нито се усещат, нито пък количката ми се разскърца.Какво друго те интересува

# 2
  • София
  • Мнения: 771
Аз си взех такава, но сега чакам бебето да се появи, за да я подкарам. Това бе моят избор след дълги проучвания, дано не съм сгрешила, но сега е рано да се каже.

По принцип там, където се продава Бъз, не се предлагат другите две марки и обратно, поне така е в София. Ако са в един магазин, мнението на продавачките може да е тенденциозно. Какви са им аргументите против Бъз-а?

# 3
  • Мнения: 724
Аз имам такава количка в пълният и комплект.Много ми харесва и не съжелявам за избора си.Количката е много маневрена и удобна.Каквото те интересува попитай ще ти отговоря с най голямо удоволствие Hug

# 4
  • Мнения: 25
Интересува ме дали мога да мина без големия кош  дриими  и за кратките разходки да използвам кошчето макси кози което е за кола.Аз очаквам бебе  на края на септември.Вие  използвахте ли големия кош и колко време???

# 5
  • София
  • Мнения: 3 688
Не съм ползвала Куини бъз,но моя съвет е да не правиш компромис с удобството на бебето.Има майки който не са ползвали Дриими и сигурно ще кажат ,че няма нужда от него,но ако имаш възможност-вземи го.

# 6
  • Мнения: 724
Аз имам дрими и само с него излизам на разходки все пак е доста по широка и е много по удобно на бебто.Рядко излизам с кошницата нея я ползвам в колата като се возим/това е почти всеки ден/ и я люлея в нея в къщи защото много обича.Съвета ми е ако можеш да си го позволиш да си купиш и дрими.Въпреки че се родите есента пак ще излизате на разходки а кошницата не е най удобното нещо за това.

# 7
  • София
  • Мнения: 771
Аз си взех Дрийми, не ми се ще да експериментирам. Освен това в малките месеци ще бъде есен и зима и в този кош бебето ще бъде много по-добре защитено от студ.

# 8
  • Мнения: 4 428
Аз съм против кошове за новородено, но при този модел количка просто няма как без него. За мен вариант разходка в кошница за кола не е приемлив за бебето. Ако не можеш да си го позволиш нов, в Продавалника има доста обяви за втора ръка  Peace

# 9
  • Мнения: 2 663
Аз ползвах стария бъз с кошница з кола, без кош за новородено от самото начало и не съжалявам за този ми избор, тогава не бях и толкова запозната с предимствата и недостатъците на повечето колички.Има много по-добри колички от Бъз-а, с много повече екстри ако мога така да се изразя, много по-удобни за бебето и не на последно място за майката.Определено Jane и Bebeconfort са по-добрия избор.

# 10
  • Мнения: 4 362
Аз ползвах стария бъз с кошница з кола, без кош за новородено от самото начало и не съжалявам за този ми избор

 Peace

Общи условия

Активация на акаунт