ноктопластика

  • 549
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
голям фен съм на ноктопластиката ( нямам хубави плочки за собствен маникюр и затова другото решение е ноктопластиката) . Правили са ми в студио и мн съм доволна,питам обаче в домашни условия дали може да стане? От тези които ги продават с лепилото в пакетче, трябва ли нещо друго допълнително за да стане издръжлив? Благодаря

# 1
  • Мнения: 105
 Naughty абе не става същото или поне не толкова естествено или аз не се справям

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Пробвала съм и не ти препоръчвам тези от пакетчетата Naughty.Въобще не са издръжливи,нищо не трябва да пипаш Confused,а ноктопластиката си е друго и трайно средство newsm10

# 3
  • Мнения: 490
a да попитам съвместими ли са малко бебче и ноктопластика Embarassedще ми пречат ли големите нокти ( е аз няма да си ги правя мн дълги де,но все пак newsm78

# 4
  • Мнения: 1 541
Според мен отговорът и на двата ти въпроса е "не пробвай"- нито тези от пакетчетата са качествени (не е добро лепилото, изглеждат изкуствени от километри и тн.), нито малкото бебе  заслужава да го одраскаш с красив маникюр, пък макар и не чак орлов  Wink Има толкова много мокрене и преповиване, че ще се измъчиш да не му направиш нещо, а и да лепиш нон стоп паднали нокти. Изчакай малко, прави си приличен късичък маникюр и когато малко порасне бебнце си направи ноктопластика  Peace

# 5
  • Мнения: 490
Според мен отговорът и на двата ти въпроса е "не пробвай"- нито тези от пакетчетата са качествени (не е добро лепилото, изглеждат изкуствени от километри и тн.), нито малкото бебе  заслужава да го одраскаш с красив маникюр, пък макар и не чак орлов  Wink Има толкова много мокрене и преповиване, че ще се измъчиш да не му направиш нещо, а и да лепиш нон стоп паднали нокти. Изчакай малко, прави си приличен късичък маникюр и когато малко порасне бебнце си направи ноктопластика  Peace
да,много си права,между другото и аз мисля да направя така,просто нямам търпение ,но знам,че не е добре за малката сега

# 6
Пробвала съм и не ти препоръчвам тези от пакетчетата Naughty.Въобще не са издръжливи,нищо не трябва да пипаш Confused,а ноктопластиката си е друго и трайно средство newsm10
И аз съм на същото мнение! Ноктопластиката е много по-добра! Тези в пакетчето не са издръжливи и наистита те трябва да пипаш нищо!  Naughty  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт