Какъв хляб ядете?

  • 4 713
  • 89
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв хляб ядете?

Опции:

* Гласуването приключва: пт, 22 дек 2034, 09:03

  • Мнения: 194
Какъв хляб ядете?Бял или черен?И какви са предимствата и недостатъците на това да ядеш бял хляб или черен?Наистина ли ако ядеш черен хляб се отслабва и ако да горе-долу след  колко време се виждат резултатите? newsm78  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 897
Черен, ръжен, пълнозърнест - абе да е тъмен на цвят гледам. То е ясно, че и те не са много качествени, повечето са бели боядисани тъмни, а не месени с тъмно брашно, гледам рядко да хапвам.

# 2
  • Мнения: 194
Черен, ръжен, пълнозърнест - абе да е тъмен на цвят гледам. То е ясно, че и те не са много качествени, повечето са бели боядисани тъмни, а не месени с тъмно брашно, гледам рядко да хапвам.


Това значи ли,че няма смисъл да се яде черен хляб ,защото и той е като белия и дори по-лошо,защото черния е по-вреден ,защащото има и оцветители? newsm78

# 3
  • Мнения: 1 454
Повечето черни хлябове може и да са с оцветители...
Когато го видиш един пухкав и мек...например има един Мюнхен...на мен лично не ми вдъхва доверие в качествата...

Ако консумирам някога хляб...то това са разновидностите на Бонус...или има едни вносни...по 3-4лв (различно) 3-4 филийки в опаковка...но така или иначе тези хлябове не стават,ако консумираш хляба като гарнитура към ястията си, защото според мен имат специфичен вкус и  аз предпочитам да му се наслаждавам отделно...

Бонусите са без брашно...и основно зърна, а мен това понякога много добре ми влияе особено Бонус с L-carnitine за метаболизма, които и без това ниаккъв го няма...
За черните земели например мога да гарантирам 100% , че основното е оцветител! За съжеление

От хляба различен от бонус има едни малки , малки черни хлебчета- мисля, че те са най-добри...ама...кой знае

 Принцесата
,ти какъв 'смисъл' искаш да намериш в черният хляб - здравословен или отслабващ?

# 4
  • Мнения: 194
Повечето черни хлябове може и да са с оцветители...
Когато го видиш един пухкав и мек...например има един Мюнхен...на мен лично не ми вдъхва доверие в качествата...

Ако консумирам някога хляб...то това са разновидностите на Бонус...или има едни вносни...по 3-4лв (различно) 3-4 филийки в опаковка...но така или иначе тези хлябове не стават,ако консумираш хляба като гарнитура към ястията си, защото според мен имат специфичен вкус и  аз предпочитам да му се наслаждавам отделно...

Бонусите са без брашно...и основно зърна, а мен това понякога много добре ми влияе особено Бонус с L-carnitine за метаболизма, които и без това ниаккъв го няма...
За черните земели например мога да гарантирам 100% , че основното е оцветител! За съжеление

От хляба различен от бонус има едни малки , малки черни хлебчета- мисля, че те са най-добри...ама...кой знае

 Принцесата
,ти какъв 'смисъл' искаш да намериш в черният хляб - здравословен или отслабващ?
Отслабващ! Wink

# 5
  • Мнения: 6 958
Не ям хляб  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 897
Хлябът ако ще да е ровоз на зелени раета няма нищо отслабващо.
Черните хлябове, ако са наистина черни, са по-здравословни, ама чак по-отслабващи.
Мисля, че няма такова нещо.

# 7
  • Мнения: 1 454
Значи...избора е един:

                                       "Миранди: Не ям хляб",

можеш да започнеш постепенно да го отказваш с бонус тогава...идеята на този вид хляб е, че съдържа разни семена и пълнозърнест защото по-голямата част от ценните вещества се съдържат в кората на зърното. Въздушният и еднороден хляб има малко полезни вещества. Общо взето трябва да внимаваш защото подобен хляб, дори да е черен вроятно е съставен от пшенично брашно с оцветители...общо взето колкото по-грапав и колкото по-зле изглежда...толкова по-добре Simple Smile

Но...общо взето, според мен вкарването на черен хляб в менюто е по-скоро за задържане и за едно нормално здравословно хранене, но в никакъв случай отслабване...освен ,ако не си само на  хляб и вода Simple Smile ПОдкрепям Деничка тук

# 8
  • Мнения: 2 897
Към "общо взето колкото по-грапав и колкото по-зле изглежда...толкова по-добре" бих добавила и колкото по-тежък и плътен толкова по-добре.

# 9
  • Мнения: 6 958
Значи...избора е един:

                                       "Миранди: Не ям хляб",


Дайс какво искаш да кажеш с това, че ме цитираш  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 897
Значи, че цитира твоята реплика 'не ям хляб' и, че според нея това е начинът и няма друг  Laughing

# 11
  • Мнения: 6 958
Значи, че цитира твоята реплика 'не ям хляб' и, че според нея това е начинът и няма друг  Laughing

И аз така си помислих, ама русата тиква си е руса тиква  hahaha  Joy hahaha

# 12
  • Мнения: 2 147
 Hug и аз не ям хляб Hug

# 13
  • Мнения: 1 454
Ми то и при мен русата косица си каза думата, понеже функцията 'вмъкване на цитат' ми малко чужда Simple Smile

Имах предвид точно , че не трябва да се яде хляб  hahaha

 Joy

# 14
  • Мнения: 1 092
ям хляб "Фреш" - микс от семена smile3521 действа ми много добре на перисталтиката Toilet

Общи условия

Активация на акаунт