Имали желаещи за диетата с ориз?

  • 9 423
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 259
Момичета,прочетох това:                                                                                                        Re:

  Re: Проучване...
« #3 събота, 05 май 2007, 21:00 »   

--------------------------------------------------------------------------------

Ами диетата уж се води холивудска:
1-4 ден -само варен ориз без мазнина и сол(аз си слагах по малко чубрица,защото иначе е много гадно)

5-8 ден -само пилешко месо(варено,отново без нищо)

9-12 ден- по 2 кисели млека на ден(може да си сложите и магданоз)

Много е ефикасна , но и доста трудна и стресираща,обаче си заслужава ,поне при мен...все пак всичко е до организъм.                                                                                                                  Имали желаещ да започне с мен тази диета от утре-08.08.2007г,само че за по 3 дни от всичко-т.е.общо 9 дни baby_neutral

# 1
  • Мнения: 523
Колко килограма се свалят?И правила ли си я и друг път?

# 2
  • Мнения: 6 958
Колко килограма се свалят?И правила ли си я и друг път?

Авторката на диетата е свалила 13 кг. за 12 дена  bowuu

Сега ще я потърса специално заради теб  Peace

# 3
  • Мнения: 453
WOW това си е супер резултат! Бравос на авторката. Може ли да поясни по-точно какво е яла всеки ден (в смисъл по колко, как го е овкусявала, имала ли е прегрешения, спортувала ли е и т.н.). Пробвала съм една седмица само на ориз и то един път на ден, като съм си го овкусявала с кашкавал и сирене. Свалих само 2 кг.

# 4
  • Мнения: 6 958
Ето линка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187961.new#new

Авторката на темата и другаде обясняваше за страхотния й резултат  Peace И на мен ми се иска да е така, ако и аз я направя, но честно казано не вярвам..., но съм я запомнила тази диета в случай, че опра до нея...  Wink

Диана пожелавам ти успех   bouquet Твоята цел с тази диета каква е?  newsm78

# 5
  • Мнения: 259
Вмомента съм 59кг. на 160 см.височина искам да сваля поне 4-5 кг.Преди месец я направих ,не ми бе трудно за разлика от други хранителни режими-и резултата бе видим.Познатите ми казваха,че съм се свършила Laughing,но след 2 седмично гостуване при свеки Embarassed,трябва всичко наново.

# 6
  • Мнения: 523
Диетката не ми изглежда сложна.,но ми звучи невероятно за 12дни да сваля 13кг аз за 8дни глад свалих 1кг пък..........не знам може . newsm78
Ако някой я направи да споделя дали се сваля!  bouquet

# 7
  • Мнения: 6 958
Вмомента съм 59кг. на 160 см.височина искам да сваля поне 4-5 кг.Преди месец я направих ,не ми бе трудно за разлика от други хранителни режими-и резултата бе видим.Познатите ми казваха,че съм се свършила Laughing,но след 2 седмично гостуване при свеки Embarassed,трябва всичко наново.

Тогава тегли ли се, за да кажеш за колко дена на тази диета ти лично колко си свалила, само това не можах да разбера...  Blush

# 8
  • Мнения: 453
диди всеки ден ли си се теглила и ако да, отчиташе ли минуси, когато си консумирала ориз?

# 9
  • Мнения: 259
Не кантарът ми не е точен,мерих се със метър и обиколките на талия и ханш бяха намалели с по 5 см.

# 10
  • Мнения: 861
Все нелюбими храни  Sick и по 4 дена всяка. Интересно ми е да я започна, ама как ще издържа. Дали има нещо вярно, че ако ям без апетит (защото при тази диета ще е точно така) ще отслабна  newsm78. Любимата ми диета, т.е ефикасната за мен от преди години беше 14 дневна-тогава забелязах, че имам минуси точно в дните, в които ядях неприятни за мен неща  Rolling Eyes.

# 11
  • Мнения: 113
diana7102, браво! Като си я почнала си била 59 кг?

Убедих се, че от монотонното хранене се отслабва...то самата аз поотслабнах, де..ама и мои познати.
Монодиети има мноого, та въпросът е кои продукти ще действат отслабващо.
Аз лично на варен ориз и пиле не бих издържала, но сигурно усилията си заслужават.

# 12
диетата наистина е ефективна пробвах я преди година но издържах само 4 дни  и свалих май 2-3 кг,но не ползвах никакви подправки

# 13
  • Мнения: 1 454
Хихихх, РеГе... hahaha
...явно затова ще така дерзаем по-време на тези диети, защото все нелюбими неша хапваме...
Аз отслабвам от нисковъглехидратната, ама така да не обичам месо, че...грррр... Sick

Иначе тази диета ми звучи успешна, но си мисля, че трябва да се подготви човек , за да я изкара цялата без прегрешения...
Защото ако се тъпча 4 дни с ориз без нищо и се окаже ,че нататък не мога повече :

1-во такъв апетит за всички останали липсващи ми вкусове ще имам, че същият миг в които прегреша с нещо малко - то ще прерасне в един жесток пир!
2-ро няма да има никакъв ефект след като съм се тъпкала с въглехидрати, които в случая не вредят ако стигнеш до края

и....такива мити работки!
Успех на всички! Ама бъдете сериозни!

# 14
  • Мнения: 6 958
Не кантарът ми не е точен,мерих се със метър и обиколките на талия и ханш бяха намалели с по 5 см.

5 см. си е бая  bowuu Браво  Hug Аз карах сега 2 дена на пилешко месо, но качих 1 кг.  hahaha hahaha hahaha

Така ми се иска да сменя ''глада'' с ''храна'', но въпросът е че не свалям от нищо друго...  #2gunfire

Реге каква е тази твоята 14 дневна диета?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт