колко пъти е нормално да се изхожда кърмено бебе

  • 486
  • 5
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
здарвейте!бебето ми е на 7 дни.откакво се е родил,не съм сменила един ненаакан памперс.ака на всяко кърмене,4е и след него,което прави над 10 изхождания на ден.нормално ли е това?акото е жълто на цвят и по скоро те4но.

# 1
  • Мнения: 393
 Първо, честито бебе! Да расте здраво и силно!!Да, това , което описваш означава, че бебчето ти е добре хранено HugНапълно нормално е.

# 2
  • Мнения: 8 242
До 6тия месец, докато го захраних, нямахме празно  Crazy По 20 пъти на ден сучеше.. понякога и по 20 памперса съм сменяла  ooooh! Редовно най-малко 7-8 бяха. Понякога по-течни, понякога с бели топченца, с какви ли не цветове на дъгата  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 11 003
Първите 2 месеца Рая акаше всеки ден, понякога и по 2-3 пъти на ден. От 3 месец го прави веднъж на 2-3 дена.
Това, което прави твоето бебче, е нормално за кърмените бебета. Peace

# 4
  • Мнения: 950
И аз сменях памперса на всяко хранене първите 2 месеца. После почна да ака по веднъж на 4-5 дена, което също е нормално за кърмените бебета.

# 5
  • Мнения: 1 420
Честито бебче   bouquet Да расте здраво, да папка и слушка. На теб бързо възстановяване.

Абсолютно нормално е това за кърмено бебче. Карина акаше по 7-8 пъти в началото, сега само по 1-2.

Общи условия

Активация на акаунт