Крем за стягане на бюст

  • 7 067
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 638
Здравейте!
Тьрсих тук вьв форума,но не можах да намеря инфо за ефикасен крем за стягане на бюст.След раждането земното притегляне  Joy запо4на да им влияе!
Моля ако имате добро мнение за използвана козметика и не до толкова добра,споделете!

# 1
  • Мнения: X
Допада ми на EVELINE - стяга контура и прави кожата мека и гладка.
За съжаление няма крем, който ефикасно да противодейства на гравитацята Rolling Eyes

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Аз ползвам крем на Avon, който ми е подарък. Мажа се 3 месеца вече, като че ли има ефект Naughty

Но естествено, не някакъв стопроцентов и както ми се иска.

# 3
  • Мнения: 374
Аз ползвам крем на Avon, който ми е подарък.
И аз ползвах крема на Avon и към края на опаковката забелязах ефект, но реших, че си внушавам. Сега през лятото не се мажа, но като се позахлади малко смятам да пробвам този на EVELINE. Преди около 2 години ползвах и на Леокрема, но не бях постоянна и съответно нямаше ефект.

# 4
  • Мнения: 2 457
Aз също съм доволна от леокрема

# 5
  • Мнения: 2 936
LIERAC  Peace само тях съм ползвала....

# 6
  • Мнения: 274
От доста време не съм си с моя бюст, но имам добри спомени от крема за повдигане на бюст на Леокрема. Не знам обаче дали тук го има, не съм се интересувала просто... Аз си го купувах от Италия. Peace

# 7
  • Мнения: 638
Благодаря за отзивите ви!
Леокрема има в БГ,а Евелин бьлгарски продукт ли е zizi top?Каква му е цената?
kamelia77,на LIERAK зная 4е има и ампули,колко време ползва,ефекта какьв е,скьпи4ка козметика е тя!
А за продуктите на Rock,какво 6те кажете,май нямат за бюст  Thinking
Лека и спокойна ве4ер!

# 8
  • Мнения: 1 483
Аз не мисля,че кремовете са ефикасни.Те по-скоро са за поддържане,но не и за повдигане и т.н. Naughty

# 9
  • Мнения: 6 958
Аз ползвах на Орифлейм и дава някакъв добър изглед, но по скоро прави повърхността на кожата да изглежда добре като цвят, блясък и т.н., а и всичко е на база внушение май май... по възможност упражнения с гирички и ако това не помогне, а би трябвало да помогне, да не казвам какъв е другия начин...  ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 100
А откога може да се ползва такъв крем - след спиране на кърменето или по-рано?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Да ви кажа за крема на Avon- наистина има ефект.

# 12
  • Мнения: 893
Аз имам на Ейвън...Не са ми виснали или отпуснати, но са големи и тежат....И се боря с гравитацията преждевременно   bouquet
Не съм мн редовна с мазането....Но пък може да опиташ...Не е скъп и постоянно е на промоция!

# 13
  • Мнения: 3 537
Да ви кажа за крема на Avon- наистина има ефект.
При мен няма никакъв ефект. Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 249
пробвай Леокрема

Общи условия

Активация на акаунт