наистина съм щастлива

  • 2 137
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 57
 Това, което ме кара да пусна такава тема е едно изказване на една моя позната. Пихме кафенце и се заприказвахме за мъже ( дойдохме си на темата  Grinning). Аз казах, че ние нямаме проблеми и тя скочи като попарена. Разясних, че нямаме сериозни проблеми, а естествено, че понякога се сдърпваме за някоя глупост, но после бързо се сдобряваме. Не ми повярва. И така няколко дена ми се случваха подобни случки. Всеки няляво и надясно разправя, че мъжете са еднакви, не разбират жената до себе си, изневеряват, че не трябва да им се има доверие и т.н. Не знам, аз съм щастлива с моя мъж, обича ме, цени ме,покзва го и на мен и пред хората. Връзката ни беше доста романтична, малко като в сапунен сериал, преминахме през доста трудности, но ето вече сме женени, имаме дете и не мога да повярвам, че всичко един ден може да се развали. Не мога да повярвам, например, че може да ме замени с друга след всичко. Той не ми и дава поводи за съмнение, защото всичко е просто супер. Споделете как мислите вие за любовта и брака.

# 1
  • Мнения: 5 539
Ух, като видях темата, се уплаших че Шанел има бан ooooh!

За любовта и брака мисля, че са супер  bouquet 

# 2
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 366
Дай Боже всекиму твоето щастие newsm10.И в нашето семейство е така,като изключим че понякога се държим като децата  dancing.Като цяло не мога да се оплача и аз kiss
п.с.Темата май е за Дом и семейство newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Великолепно си съжителстваме, не си пречим, обичаме се.
И двамата правим компромиси, за шест години - едно по-сериозно скарване с последващо мълчание от моя страна цял един час  Laughing .
Ми трудно е да се обясни, но бракът си го правят двамата и е прекрасно изживяване, ако знаеш какво искаш и умееш да го постигаш.

# 4
  • Мнения: 154
Радвам се на твоето щастие   bouquet ! И да - не е истина, че всички мъже са гадове, на които не може да се има доверие. Моето семейство е едно от тези, в които няма сериозни търкания и проблеми и дай Боже винаги да е така! Същото желая на всички останали и на теб!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ух, като видях темата, се уплаших че Шанел има бан ooooh!

За любовта и брака мисля, че са супер  bouquet 

Кис, кис, кис!  LOL

И аз така мисля.

# 6
  • Мнения: 19
Бравоооооооооо това да се чува  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Това, което ме кара да пусна такава тема е едно изказване на една моя позната. Пихме кафенце и се заприказвахме за мъже ( дойдохме си на темата  Grinning). Аз казах, че ние нямаме проблеми и тя скочи като попарена. Разясних, че нямаме сериозни проблеми, а естествено, че понякога се сдърпваме за някоя глупост, но после бързо се сдобряваме. Не ми повярва. И така няколко дена ми се случваха подобни случки. Всеки няляво и надясно разправя, че мъжете са еднакви, не разбират жената до себе си, изневеряват, че не трябва да им се има доверие и т.н. Не знам, аз съм щастлива с моя мъж, обича ме, цени ме,покзва го и на мен и пред хората. Връзката ни беше доста романтична, малко като в сапунен сериал, преминахме през доста трудности, но ето вече сме женени, имаме дете и не мога да повярвам, че всичко един ден може да се развали. Не мога да повярвам, например, че може да ме замени с друга след всичко. Той не ми и дава поводи за съмнение, защото всичко е просто супер. Споделете как мислите вие за любовта и брака.

# 7
  • Мнения: 14 654
Всеки няляво и надясно разправя, че мъжете са еднакви, не разбират жената до себе си, изневеряват, че не трябва да им се има доверие и т.н.
Това са приказки на някакви отчаяни съпруги, които оправдават собствената си смотаност с това, че мъжете били идиоти. От един несполучлив опит вадят заключение за всички мъжки същества, а нямат смелост да напуснат търтея, с когото съжителстват. Затова и вечно ще се оплакват, пада им се.

# 8
  • Мнения: 2 161
Ух, като видях темата, се уплаших че Шанел има бан ooooh!
Grinning То и аз това си помислих.

# 9
  • Мнения: 216
и при нас е така( без дете за сега) но и двамата се ценим и обичаме много, всеки бърза да звънне прав на другия, и се говори постоянно докато се пътува към къщи, не се прави нищо по отделно ( по желание, никoй не се чувства ограничен)и всичко се споделя до последна подробност- много сме щастливи и се радвам че има и други като нас
 Hug Hug Hug

# 10
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Все още съм към щасливо омъжените ,немога да се оплача ,разбирасе че сме имали и трудни периоди,но и те отминават важно е да има мир и разбирателство ,не слушай останалите радвай се че имаш щаслив брак Peace

# 11
  • Мнения: 984
Не се ли сещате за темата "Портрет на бг-мамата" - любима, работи на три места, гледа своите и съседските, чете, чати, оправя ВиК и Ел инсталации, усмихната, забавна, в копринера рокля, перли и високи токчета, чести и пере двапъти дневно, играе шах и дама Joy Joy Joy
Сериозно сега - и ние се караме за глупости, иначе се обичаме и си помагаме! Hug

# 12
  • Мнения: 1 371
И при нас е така. Обичам го, той мен също. Повод за ревност не давам, както и той на мен. Но и се караме, когато трябва и за каквото трябва.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 991
Ами. Обичам го. Нищо, че ме дразни безумно много. И при него е така Crazy

# 14
  • Мнения: 2 673
И ние сме така \засега\. Но винаги, всичко може да се промени!

Общи условия

Активация на акаунт