Д-Р ЗИКИДИС ???? - Бургас

  • 20 277
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 195
Момичета моля ви да споделите мнения за д-р Зикидис - младия.
Предстои операция на дядо ми при него, а както всички знаем бургаските лекари не са с много добра слава та се чудя дали да не го накарам да дойде тук в София.
Те обаче имали уговорка с д-р Зикидис и ми се иска да занм повече за него.
Благодаря ви предварително.
  chef

# 1
  • Мнения: 2 577
Здравей,
Лично за този лекар нищо не мога да ти кажа за съжаление
От какво ще го оперират?
НО гледам, че си от София - без много да му мислиш взимай дядо ти при вас
Не го подлагай на бургаските лекари
От двата престоя по няколко месеца и на двете ми баби, както и от моите ти казвам най-отговорно - НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С БУРГАСКИ ЛЕКАРИ!!!
Едната ми баба накрая я преместихме в София на лечение /леля ми живее там/ . Така се пооправи.
Другата почина в болницата, докато се начудят какво и има и какво да й оперират  Cry
Стискам палци да се оправи човека  Praynig

# 2
  • Мнения: 122
Здравей брат ми беше опериран от др Закидис преди много години и то доста сериозна операция мога да кажа че впечатленията ми са страхотни и не е корумпиран поне тогава не беше засега незная но още преди 8 г го спрягаха като един от най кадърните хирурзи така че мога само да пожелая скорошно възстановяване на твоя дядо и успех Hug

# 3
  • Мнения: 141
Момичета моля ви да споделите мнения за д-р Зикидис - младия.
Предстои операция на дядо ми при него, а както всички знаем бургаските лекари не са с много добра слава та се чудя дали да не го накарам да дойде тук в София.
Те обаче имали уговорка с д-р Зикидис и ми се иска да занм повече за него.
Благодаря ви предварително.
  chef
tova e edinstveniqt burgaski hirurg,na kogoto moje da se raz4ita.povqrvaite mi,v tazi sfera sam ot 16 godini

# 4
  • Мнения: 1 195
Здравейте,
аз искам да кажа сега след като мина операцията и възстановяването е на лице , че д-р Зикидис се оказа изключителен професионалист. Бях изумена как прие дядо ми да го оперира в частната си клиника и не поиска и стотинка! Дори за епидуралната упойка която по принцип навсякъде се плаща не поиска да се плати!
Казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ!

Общи условия

Активация на акаунт