Останах изумена от това предаване!!!

  • 1 108
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 164
 http://www.neterra.tv/bg/show.php?id=801&bm=2
Sad SadКак може да продадеш детето което си създал и носил в себе си?Как може тази жена по такъв лесен начин да даде рожбата си, без да се пита какво ще стане с него!!!ПРОСТО Е НЕЧОВЕШКО!!! Naughty

# 1
  • Мнения: 164
Ако не сте гледали предаването, пуснете това от 04.08.2007 година!!!почва някъде към десетата минута и аз незнам защо

# 2
  • Варна
  • Мнения: 815
Това не е първия, нито последния случай за съжаление. В период от няколко седмици, поне за едно такова посегателство се разбира в медиите. А за колко не се, просто не ми се мисли!
Между другото, това предаване е много интересно, когато имам възможност винаги го следя, макар и темите които дават да са наистина тъжни.. Sad

# 3
  • Мнения: 164
То ако се знае че тези дечица наистина ще ги гледат бездетни семейства няма да е толкова страшно.По-страшно е ако ги използват за други цели.Даже ме е страх да ги пиша!!!!

# 4
  • Мнения: 399
Незнам какво друго да кажа...освен първото,което си помислих докато гледах...това са прости добитъци, които знаят само да се съешават,пък дори и да нямат к'во да ядат! Само като си ги представя и ми се гади...гнусни,вмирисани,елементарни твари,които не заслужават и въздуха,който дишат...много се нервя! Разбира се ,мога да бъда много по образна в изказа си,но ще се огранича с вече написаното,щото  #Cussing out ...

# 5
  • Мнения: 274
И аз като майка не мога да разбера как е възможно, но си мисля, че за тези деца ще е по-добре, ако ги продадат техните "родители", вместо да са част от това неграмотно котило, бълващо себеподобни безмозъчни и безсърдечни изроди. В случая не говоря за циганите, има и такива българи.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 074
Ужас...

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
От болницата били казали, че когато полицията пресече каналите за износ на деца, родилното се предълвало с изоставени бебета  Sad  ...

Общи условия

Активация на акаунт