Хотел в Анталия

  • 3 246
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Обмисляме вариант да почиваме в Анталия. Ако има някой от вас останал доволен от хотела, в който е почивал, ще се радвам на препоръките ви.

# 1
  • Мнения: 19 473
Да, Kaya Select. Наястаниха ни във ВИП студио - беше прекрасно. Храната - чудесна, разкошна зеленина, нелоша анимация. Морето - вярно че на прибоя има едни камъчета като чакъл и не е много приятно, но пък водата е чудесна. Миналата година на плажа към 8 - 8 и 30 вечерта като застанеш на прибоя и вълните, които се приближават към теб те топлят като радиатори. Спокойно и чисто. Тази година ще пропусна по финансови съображения, но за мен Турция е едно от любимите места за почивка.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 724
най-добре е да се довериш на агенцията , пътувахме със Алфатур , бяхме в Кемер, в Зена, беше 5 звезди чисто нов и съм изключително доволна- басейн и водни атракции, зеленина, детска градина, кът за палачинки, компютри , билярд за децата ... От агенцията знам, че не ползват едни и същи хотели, специално в Труция, търсят всяка година нови или напълно реновирани.Приятна почивка, ние сме с бебе, та чак догодина... Hug

# 3
  • Мнения: 523
Обмисляме вариант да почиваме в Анталия. Ако има някой от вас останал доволен от хотела, в който е почивал, ще се радвам на препоръките ви.
колко звезден хотел и коя дата - има още малко хубави СПО-та, но доста дати за полетите са stop sale
ако искаш хелп ми драсни Laughing

# 4
  • Мнения: 636
Обмисляме вариант да почиваме в Анталия. Ако има някой от вас останал доволен от хотела, в който е почивал, ще се радвам на препоръките ви.
Айде с нас. Ние ще сме тук:
http://www.alfatour.bg/cms_show_hotel.php?id=2987
http://www.queenelizabeth.com.tr/
Били сме и тук:
http://www.wowhotels.com/topkapi/
не беше лошо.

# 5
  • Мнения: 1 417
А от Kaya Belek, който е съседния имаш ли впечатления? Ние съвсем инцидентно решихме да отидем за 1 седмица. Заради малкия предпочетохме този хотел, че има по-вече атракции. Мненията по форумите са противоречиви, ние сме почивали доста в Турция, но последно беше преди 3год, та не знам как е сега.

# 6
  • Мнения: 4 422
А от Kaya Belek, който е съседния имаш ли впечатления? Ние съвсем инцидентно решихме да отидем за 1 седмица. Заради малкия предпочетохме този хотел, че има по-вече атракции. Мненията по форумите са противоречиви, ние сме почивали доста в Турция, но последно беше преди 3год, та не знам как е сега.
И ние бяхме в Кая Селект-чуднооооо!!Предимството е,че спиш в единия ,а ползваш ресторанти,барове,басейни и атракции и на двата.Препоръчвам ти Кая Селект,по-спокойно е,понеже са тип вили и е по-тихо.Кая Белек е много хубав,но огромен и според мен е лудница малко..Ние изрично държахме на това да сме във вили..И двата са 5 звезди.
Много добра кухня,обслужване,пързалки ...занимания за деца..Абе супер са!

# 7
  • Мнения: 236
ICSantai   newsm10- нямам абсолютно никакви забележки, а мога да бъда голям мрънкалник  Wink Много зелен, на голяма площ, абсолютно подходящ за деца, храната...няма да коментирам /трудно ми е да опиша колко много и колко вкусно/...Препоръчвам!!! Съвсем близо е до Кая Селект и Кая Белек, но макар последните два да ги видях само отвън при трансфера ни като се прибирахме към България, определено гласувам за ICSantai.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 880
Rixos Premium - уникален!!! нямам думи, с които да опиша възхитата си. 7-те ресторанта ала-карт, безкрайните шведски маси денонощно, собствения Аква-Парк и Делфинариум, плажовете, басейните, СПА центъра...всичко е просто върховно!!!

# 9
  • Мнения: 19 473
А от Kaya Belek, който е съседния имаш ли впечатления? Ние съвсем инцидентно решихме да отидем за 1 седмица. Заради малкия предпочетохме този хотел, че има по-вече атракции. Мненията по форумите са противоречиви, ние сме почивали доста в Турция, но последно беше преди 3год, та не знам как е сега.

Двата хотела са на един собственик, така че може свободно да се преминава от единия в другия. В Kaya Select наистина е някак по-спокойно, докато Kaya Belek е един огромен корпус и е малко подтискащо. (Благодаря на служителите от Караджъ турс, че ме посъветваха правилно и навреме).Но и на двете места е хубаво, даже мисля че няма пречка да се консумира и в двата хотела. За първи път оставам доволна от обслужване на море (то и за първи път ходих на море в Турция). В България всяка година се чувствам като прекарана с цените и отношението. Най-много ми тежи тая лудница и блъсканица на единица площ, което в тези комплекси е избегнато.

# 10
  • Мнения: 19 473
Rixos Premium - уникален!!! нямам думи, с които да опиша възхитата си. 7-те ресторанта ала-карт, безкрайните шведски маси денонощно, собствения Аква-Парк и Делфинариум, плажовете, басейните, СПА центъра...всичко е просто върховно!!!
Да, видях им сайта, наистина е впечатляващ хотела, обаче цените са двойно и и тройно по-високи от Kaya..... Ще кажете, всяко качество си има и цена. Сигурно е така, но личното ми мнение е, че може и за по-поносима цена да се изкара луксозно и приятно.

# 11
  • Мнения: 1 417
Ами ние утре заминаваме, така че живот и здраве като се върна ще мога да споделя лични впечатления. Иначе избрахме хотела заради атракциите за детето, ние заради него отиваме там, така че спокойствието ще го търсиме на друго място по света;-)
Относно Rixos в действителност знам, че наистина са много класна верига за Турция , но зависи кой какво търси и къде Wink.

# 12
  • Мнения: 636
Мишинце, весело изкарване Hug
Как го пропуснахме тоя Риксос. newsm78 Наистина супер изглежда.

# 13
  • Мнения: 4 422
А от Kaya Belek, който е съседния имаш ли впечатления? Ние съвсем инцидентно решихме да отидем за 1 седмица. Заради малкия предпочетохме този хотел, че има по-вече атракции. Мненията по форумите са противоречиви, ние сме почивали доста в Турция, но последно беше преди 3год, та не знам как е сега.

Двата хотела са на един собственик, така че може свободно да се преминава от единия в другия. В Kaya Select наистина е някак по-спокойно, докато Kaya Belek е един огромен корпус и е малко подтискащо. (Благодаря на служителите от Караджъ турс, че ме посъветваха правилно и навреме).Но и на двете места е хубаво, даже мисля че няма пречка да се консумира и в двата хотела. За първи път оставам доволна от обслужване на море (то и за първи път ходих на море в Турция). В България всяка година се чувствам като прекарана с цените и отношението. Най-много ми тежи тая лудница и блъсканица на единица площ, което в тези комплекси е избегнато.


Точно това писах,че може със сигурност!!Бяхме там и ходихме и в двата,но Селект е по-спокойно,зелено и уютно..Белек е много хубав също и луксозен,но тоя огромен корпус ме подтиска и мен..
Риксос наистина,каквото видяхме не хареса ,но цените са доста по-високи..Двойни не са,но доста по-високи.Ако сте решили да не давате повече от 1700евро за семейството и пак да изкарате чудесно и на хубаво място Кая Селект или Кая Белек ,5 звезди са и двата..

# 14
  • София
  • Мнения: 10 825
За да не отворям нова тема ще попитам тук. Някой бил ли е в хотел Queen Elizabeth? Моля, споделете впечатления от него

Общи условия

Активация на акаунт