Отговори
  • Мнения: 169
Мисля да извикам фирма или човек с Рейнбол, смятате ли, че е опасно, всмисъл предполагам, че те използват някакви препарати и ще се омирише насвякъде, ще има и изпарения, нали е на водна основа чистенето, няма начин да не вдишам нещо, а съм в трети месец. Точно сега няма къде да отидем с малкия, татето го няма за 2 седмици, а трябва да се свърши тази работа.

В една скорошна тема в форума се шокирах, че пише, че препаратите за миене на фурна били опасни за бременните  Shocked

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не мисля!Скоро имаше подобна тема  Peace

# 2
  • Мнения: 2 849
Ако толкова се притесняваш,излез се разходи докато чистят .Сега е  топло и можеш да си проветриш добре.Много по-вредно е да дишаш ацетон,бои....

# 3
  • Мнения: 1 919
абе по добре не ги дишаи

# 4
  • Мнения: 169
Ако толкова се притесняваш,излез се разходи докато чистят .Сега е  топло и можеш да си проветриш добре.Много по-вредно е да дишаш ацетон,бои....

а бе не бих оставила непознати в апартамента по ред причини ..., както казах сега сме сами, а и питах от принципна гледна точка, конкретно нещо може да се измисли.

# 5
  • Мнения: 2 019
ами все пак са си препарати,така че недей

# 6
  • Мнения: 4 111
Системата Рейнбоу не чисти с препарати, а само с вода. Могат да се използват ароматизатори за освежадане на въздуха, за които можеш да ги предупредиш и да не ги използват. Не виждам проблем.

Последна редакция: ср, 08 авг 2007, 09:22 от Лилянчо

# 7
  • Мнения: 169
хм, интересно, аз принципно го знаех това за водата, но предположих, че ползват и препарат. При чистене с други подобни прахосмукачки на воден принцип, разните фирми за почистване използват препарати.

мерси на всички за отговорите Simple Smile

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
РейнбоУ системата не ползва препарати.

# 9
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Преди няколко години от Рейнбой идваха у нас да ни правят демострация, наистина само с вода се чисти, миризмите са ароматизиращи, а не от  почистващи препарати.

# 10
  • Мнения: 169
Sad

ползват препарати хорицата, звънях на различни места, казват, че иначе нямало много голяма полза и килима няма да се измие добре.
хубаво мислех аз преди полувин година да стане това основно чистене ...
тогава просто взехме нова по-мощна прахосмукачка, добра е, но тя си е на класическия принцип.
ще мисля още ...

# 11
  • Мнения: 730
Не мисля,че има повод чак за такива притеснения.Все пак не може да живеем в стерилни среди,апък и замисли се колко вредни газове от автомобилите и предприятията дишаме.Не мисля,че тези препарати ще са чак толкова токсични.Ако много се притесняваш излез на балкон,отвори прозорци,врати.

# 12
  • Мнения: 22 531
Попитай ги с какви препарати перат и дали не може да се използват нетоксични/някакви прахове за пране или други подобни/

# 13
  • Мнения: 169
мерси момичета, намерих някакво компромисно разрешение, ще мият и тупат килима, без препарати. То и дори и така ще изчисти много повече от нормална прахосмукачка. После някои матраци, прозорците, за повече професионално чистене по-нататък...

Общи условия

Активация на акаунт