Подстригване по време на бременност

  • 5 891
  • 127
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Имам 1 въпрос, който в интерес на истината звучи много не вред, ама понеже съм малко суеверна, все пак реших да ви го задам. Моя колежка ми каза, че по време на бременността за детето не било хубаво да се подстригва майката и тя като била бременна не се била подстригвала 9 месеца. Предполагам, че това е суеверие, както и друга колежка каза, че е на това мнение, аз лично не виждам някаква медицинска причина за това. Вие какво ще кажете по въпроса?

# 1
  • Мнения: 4 111
Това е единствено и само суеверие. Няма медицинска обосновка. Не знам дали имат значение отговорите ни, като сама каза, че си суеверна. Аз се подстигах и нямаше последствия, не съм чула при някого да е имало. Пишката на бебо щяла да е малка, е, не е.

# 2
  • Мнения: 990
Подкрепям лилянчо, това е само едно суеверие.Все пак ти си преценяш дали да се подстрижеш или не.Каквото и да решиш едва ли ще навреди на бебето   Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Естествено,че е сувеверие и то доста тъпо Naughty
Ти си решаваш все пак!

# 4
  • Мнения: 2 159
Естествено,че е сувеверие и то доста тъпо Naughty
Ти си решаваш все пак!

Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 252
С първата си бременност спазвах всички такива суеверия-не се постригвах,не се боядисвах и т.н.Честно да ти кажа  сега си се чудя на акъла как съм се изоставила тогава така.Затова сега със 2-та бременност реших ,че няма да се поддавам на всички тия бабини девитинини и се чувствам много по-добре като се поддържам.Само да отбележа,че и аз съм суеверна по принцип,но сега така си наложих.
Но ти сама трябва да си решиш как ще ти е най-добре.Не мисля че има някакво значение дали ще се пострижеш или не за бебо.Така че смело напред Hug

# 6
  • Мнения: 497
Пълни глупости!

# 7
  • Мнения: 689
Това е единствено и само суеверие. Няма медицинска обосновка. Не знам дали имат значение отговорите ни, като сама каза, че си суеверна. Аз се подстигах и нямаше последствия, не съм чула при някого да е имало. Пишката на бебо щяла да е малка, е, не е.
Абсолютно подкрепям  Peace  Peace  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 622
да, и аз така съм чувала,само че не го спазвах. В това да не се боядисваш има повече логика обаче.

# 9
  • Мнения: 3 456
Да, чувала съм го и това суеверие. Мисля, че подстригването би могло само и единствено да ти подобри самочувствието и настроението. 4470 и не би ти навредло по никакъв начин.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
да, и аз така съм чувала,само че не го спазвах. В това да не се боядисваш има повече логика обаче.

Моля,те обясни Peace

# 11
  • Мнения: 3 456
да, и аз така съм чувала,само че не го спазвах. В това да не се боядисваш има повече логика обаче.

Моля,те обясни Peace
Предполагам заради миризмата на амоняк.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 907
Май било, за да не му отрежеш пишката и за да си имало всичко  #Silly . Аз съм се подстригвала и синът ми си има пишка Mr. Green .

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Особено,ако ми е побеляла косата и ходя на работа просто суеверието ще ми е първа грижа Mr. Green

# 14
  • Мнения: 14 133
Peace И аз се подстригвах и се боядисвах с бои на растителна основа.

Общи условия

Активация на акаунт