Помагайте - ужасно ме боли едното зърно

  • 737
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Hi мами,
От около 4-5 дена ужасно ме боли едното зърно по необясними за мен ричини. Незнам какво стана изведнъж. Когато сложа малката да суче на тази гърда умирам от болка. Случвало ли се е на някого? След около минутка сукане болката отминава, но тази 1 минута.......  #Crazy

# 1
  • Мнения: 8 242
Мда.. и на мен ми става тъй през известен период.. Винаги на лявата гърда.. Досега за 14 месеца кърмачески стаж ми се е случвало поне 4-5 пъти  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 738
На мен ми се случи същото онзи ден и от незнание реших да масажирам гърдата въпреки болката, и за мое най-голямо учудване болката отмина на следващия ден но постепенно не изведнъж. Колкото повече си мисля за това стигам до извода,че май точно това е запушване на канал!!!Но не съм сигурна дали това наистина е симптом!!! newsm78

# 3
  • Мнения: 8 242
Каналчета са, да. Може и от неправилно поставяне на гърдата също - ако дъвче само зърното...

# 4
  • София
  • Мнения: 26
Пробвай да сложиш силиконово зърно Blush

# 5
  • Мнения: 1 488
Купи си гармастан и се мажи с него! Много облекчава. Въпроса е дали ти е разранено зърното или имаш запушени каналчета?Това е моя съвет Wink скорошно оправяне ти пожелавам!

# 6
  • Мнения: 115
Открих си причината за болката - от долната част зърното ми леко се е цепнало. Не са запушени каналчета. ycu това ще ми помогне ли в този случай?

# 7
  • София
  • Мнения: 2 658
прави си компрес с гармастан- на памучен тампон си изтискай и на зърното, само мазане няма да ти помогне

# 8
  • Мнения: 1 488
Да ще ти помогне  Wink ама не ме питай вече трябва да си го купила и да си се намазала. Преди да го кърмиш детенцето се мий от гармастана и след като го накърмиш пак се намазваш! Има чудесен ефект  Wink от личен опит  Simple Smileти го казвам! Ади успех и да се похвалиш после  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт