Мога ли да си взема направлението от Шишенкова?

  • 638
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте! Онзи ден бях на преглед при Шишенкова. Успя да ме ужаси още първите петнадесет минути, да не говоря за това колко грубо ме прегледа. #Cussing out Трябваше да ми се направят изследвания и да се определи дата за аборт Sad. Аз вече си знаех,че НЯМА да остана при нея.  #2gunfire Каза, че не мога да си взема направлението.След прегледа ме върна да ида след две седмици, понеже било твърде рано.
   Въпросът ми е: Мога ли изобщо да си взема направлението и да ида при друг гинеколог?
Ще съм Ви много благодарна за отговорите.  bouquet

# 1
  • Мнения: 191
Здравейте! Онзи ден бях на преглед при Шишенкова. Успя да ме ужаси още първите петнадесет минути, да не говоря за това колко грубо ме прегледа. #Cussing out Трябваше да ми се направят изследвания и да се определи дата за аборт Sad. Аз вече си знаех,че НЯМА да остана при нея.  #2gunfire Каза, че не мога да си взема направлението.След прегледа ме върна да ида след две седмици, понеже било твърде рано.
   Въпросът ми е: Мога ли изобщо да си взема направлението и да ида при друг гинеколог?
Ще съм Ви много благодарна за отговорите.  bouquet

Бягай от Шишенкова! Това е звяр некомпетентен, чудовище, грубиян и няма да ми стигне страницата да се изкажа за нея справедливо.

# 2
  • Мнения: 1 559
А не може ли да си вземеш ново направление за гинеколог от джи пи-то и да идеш при друг гинеколог с него?
Аз така направих като си сменях гинеколога, който ми следеше бременността.

# 3
Хора, наистина ли е толкова зле? Аз съм при нея и ми направи добро впечатление. Беше внимателна и мила.Но сега ме поуплашихте.

# 4
  • Мнения: 191
ох и аз бях първите 2 консултации при нея,освен че безбожно я чаках да ме приеме (по 20-25 мин след определения час) после претупваше прегледа и....а и много силно лансира сина си ,и винаги казва,че е добре да се запише планово секцио и той да води операциите (като се налагат такива) ...сещате се защо  Sick Sick останах отвратена...и се записах при Костова .....взех си ново направление от ДЖИПИ-то  Hug бягй докато е време  Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 16
Не си взех направлението от нея, но личният ми лекар ми даде друго.Казах му, че не я харесвам и не искам да съм при нея. Мерси за отговорите Simple Smile

# 6
  • Мнения: 191
Хора, наистина ли е толкова зле? Аз съм при нея и ми направи добро впечатление. Беше внимателна и мила.Но сега ме поуплашихте.

Има много постинги за нея - потърси на търсачката и ще видиш. Има дори от жена, която я познава и твърди, че ходи на работа след употреба на алкохол.

# 7
  • Мнения: 16
Да, това че ходи на работа след като е пила, го прочетох.No comment. При мен всичко вече мина. Радвам се,че дадохте мнения

Общи условия

Активация на акаунт