Моля ви препорьчайте ми кенгуру

  • 721
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 593
Моля ви препорьчайте ми кенгуру до 30лв. което сте ползвали и ви е удобно.Не ми се дават повече пари защото ще го ползвам само най- много по 1пьт в месеца като ходим до Метро.Не е лошо да става и за по едри хора.  bouquet

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 23:40 от Morena

# 1
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Те в Метро и с кенгуру не пускат.Поне във Варна е така нас са ни гонили. Tired

# 2
  • Мнения: 1 172
В Софийското пускаха, поне така беше преди година и половина-две.
Друг е въпросът какво можеш да пазаруваш, докато малките ръчички пипат по рафтовете, респективно никъде не можеш да се доближиш.


Ние сме ползвали Chicco, но те са много скъпи. И ние сме го слагали точно 3-4 пъти Sad
Но е вариант да потърсиш хубаво кенгуру 2ра употреба.
А и зависи за колко голямо бебе става въпрос. За по-малките бебета кенгуруто трябва да има твърдо гръбче.

# 3
  • Мнения: 4 428
В Метро-София пускат с кенгуру. Моето кенгуру е о/о 30лв. Отидох в Пакостник и си го взех от там. Някакво италианско беше. Много съм доволна. Много ми е удобно. С една яка най-отгоре, която подпира главичката в началото, с твърдо гръбче. Достатъчно широко, за да се побира все още в него моята щерка  Peace Аз го ползвах много. Не само за Метро, но и за други магазини при пазаруване. Когато пътувах до центъра с автобус, ми беше по-удобно с кенгуру. Маги си спеше в него без проблем. И много й харесваше да седи в него, защото хем е гушната, хем се кокори, хем се люшка постоянно  Grinning  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 593
Момичета  newsm51 newsm51но все още не сам избрала малко ми е инфото.

# 5
  • Мнения: 791
Мога да ти препоръчам на Стеда - остана ми от баткото, ползвале сме го само като ходехме до големият супермаркет в града, че не е удобно с количката. А като сложиш бебчо да гледа към теб ръчичките му немогат да правят бели

# 6
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ние така и не открихме достатъчно голямо за нашия татко, обикаляхме и търсихме доста, ама нъц. Бях купила някакво за 15 лв, даже не беше някаква марка, толкова го и ползвах - 2-3 пъти и после ми натежа бебето и го зарязах.

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
виж в продавалника за някое втора употреба

# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 855
Ние в Метро отначало влизахме с кенгуро, докато веднъж видяхме едно семейство, което беше сложило бебето в кошницата за кола, а кошницата в количката за пазарене  Grinning Оттогава влизаме с кошницата и я закрепяме, никой нищо не ни е казал, нито са ни върнали досега. Ето и снимка, само че тук сме до Била.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Имах на Вис Виталис - около 15 лв - ужасно е, не си купувай такова.

Общи условия

Активация на акаунт