МЦ след кюретаж- споделете!?!

  • 1 233
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 429
Здравейте момичета,

 обръщам се към тези от вас, на които им е правено кюретаж. Кога ви дойде МЦ след това?
Моят кюретаж беше на 11.07 ( бях в 10 г.с).Сега всеки ден със свито сърце чакам да ми дойде...и се моля всичко да е наред, за да мога да отида да си напарвя изследвания след това и след месец-два да започнем отново с "бебеправенето":о)  Разкажете как беше при вас, ще се пръсна от нерви вече....

# 1
  • Мнения: 226
На мен ми изписаха противозачатъчни и ми дойде нормално, но съм чела някъде тук че трябва да дойде до 40 дена. Така че не се притеснявай  Hug . Ако закъснее повече отиди на лекар.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 28
На мен ми дойде на 23 ден, но е нормално да ти дойде между 20 и 40 дни. Ако закъснее повече от 40 дни отиди на лекар Hug
И по малко нерви Wink

# 3
  • Мнения: 4 324
но е нормално да ти дойде между 20 и 40 дни. Ако закъснее повече от 40 дни отиди на лекар Hug
И по малко нерви Wink

Тъкмо това щях да пиша и аз! Ако не ти дойде до 40 дена - иди на преглед задължително.
Аз преживях аборт в края на 12 г.с. Sad Дойде ми 28 дена след кюретажа.

# 4
  • Мнения: 429
Благодаря момичета...дано да е скоро... днес ми е 28 мия ден...уж все още нямам повод за притеснение, но след това, което ми се случи всякакви мрачни сценарии се въртят из главата ми....
Въпреки, че според хистологичното ми изследване няма "нищо нередно" и лекарката ми обясни, че моят аборт е бил просто "случайност" (както и много други ранни такива, при други жени)....аз все се питам защо? И умирам от страх какво ще се случи следващият път.....
Искам всичко да е наред, да съм здрава и да имам успешна бременност скоро!!!
Пожелавам го на всяка от вас Hug

# 5
  • Мнения: 2 423
barboran4e всичко ще е наред Peace  bouquet

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
След първия - кървенето така и не спря няколко месеца.  Sad
След втория - някъде към 34 ден май беше.
   Кураж миличка, знам какво преживяваш. Безумно е трудно и тъжно. Няма успокоителни думи на този свят за конкретната ситуация.  Hug

# 7
  • Мнения: 4 700
Ами на мен ми каzаха, че Ще ми дойде от 6 до 8 седмици и ми дойде точно след 42 дни. Моят абост беШе в 12 г.с. Иначе GOLDEN ROSE  много добре го е каzала, Няма успокоителни думи.  Hug

# 8
  • Мнения: 7 718
Съжалявам. Sad
Има време обаче, не се тревожи. Изчакай до 40 дни.

# 9
  • Мнения: 38
Моят кюретаж беше на 14.07, и аз все още чакам да ми дойде.Вече не издържам!

# 10
  • Мнения: 4 700
bubkite , иzчакай до края на тоzи месец и ако не ти е доШло до тогава отиди на лекар. Не zабравяй, че хормоните са се объркали по време на бременността и на органиzмът му трябва време да се съвzеме. БеШе ли вече на контролен преглед, да се види дали матката се е иzчистила. Ако не си може да отидеШ. За твое успокоение.  Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Моят кюртаж беше на 11.06., дойде ми на 13.07. Сега чакам втората менструация, обаче вече закъснява 2-ри ден и почвам да се притеснявам. Вземам и дуфастон, но си признавам, че бях несериозна. Покрай голямото натоварване на работа все забравях да го вземам навреме и някои дни съм вземала по 1 на ден, а иначе трябва да го вземам 2 пъти по 1.

# 12
  • Мнения: 429
И аз все още чакам момичета...от 2 дни имам  странни болки в корема....Всяка сутрин се събуждам с надеждата да ми дойде...
Не съм ходила на контролен преглед след кюретажа (той беше на 11.07)- с докторката се разбрахме да изчакам първата нормална менструация и тогава да отида....но като не идва...ще полудея вече...

# 13
  • Мнения: 7 718
Е, Барборанче, какво барборанче си ти?
Барборанчетата са големи и силни момичета! Laughing
Всичко ще е наред.
Всички ще успеем.

# 14
  • Мнения: 429
Laughing
Всичко ще е наред.
Всички ще успеем.
....
Hug Hug Hug Hug Hug
И аз вярвам в това...не съм прествала и за миг да се надявам!!!
Лошото е, че и докато бях бременна бях сигурна, че всичко ще е наред...не губех надежда дори и за миг....не било писано...
Ще има следващ път за всички ни- УСПЕШЕН ПРИ ТОВА!!!

Общи условия

Активация на акаунт