С какво да си стегна корема, след като родя?

  • 1 726
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 539
За коремните преси ми е ясно, интересува с какво да се мажа, след като родя, за да ми се стегне коремът по-бързо.
Вие кои конкретни продукти сте ползвали? Не говорим за стрии, просто за стягане на разтегнатата кожа.
Мерси

# 1
  • Мнения: 493
Записвам се и аз в темата да следя PeaceНа мен ми препоръчаха тези гащички,които са за стягане след раждане,но колко трябва да се носят newsm78

# 2
  • Мнения: 551
Коремните преси са най-ефикасни, но можеш да ги комбинираш с  диета и продукта на BIOTHERM  ABDO-CHOC за корем.
Определено има ефект. Страхотен е.

# 3
  • Мнения: 2 652
Аз се мажа с един продукт на Мустела за стягане - не знам дали от него, но кожата ми е възстановена, остава и коремчето да се поприбере. Пробвай и стягащ колан (имам на Триумф и го препоръчвам).

# 4
  • Мнения: 2 652
Коремните преси са най-ефикасни, но можеш да ги комбинираш с  диета и продукта на BIOTHERM  ABDO-CHOC за корем.
Определено има ефект. Страхотен е.


Доволна ли си наистина? Аз се позачудих дали да си взема.

# 5
  • Мнения: 551
При мен има ефект, но когато се съчетаят и трите неща ефекта е поразитлен. Не си мисли че е чудо, в смисъл че можеш да си хапваш и да се мажеш и че корема няма да го има.
Един съвет от мен колкото по-скоро след раждането махнете корема толкова по-добре.

# 6
  • London, baby
  • Мнения: 800
Моята приятелка след като роди носише един колан, който се закопчава отпред. Каза, че когато го носи има ефект-прибирал и корема.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Коремните преси са най-ефикасни, но можеш да ги комбинираш с  диета и продукта на BIOTHERM  ABDO-CHOC за корем.
Определено има ефект. Страхотен е.


Доволна ли си наистина? Аз се позачудих дали да си взема.
Колко струва продукта?

# 8
  • Мнения: 1 065
Около 65 лева

# 9
  • София
  • Мнения: 4 966
Мерси  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 434
Здравейте цяло лято  използвам Абдошока на Боидерм  ефекта е 5 см   намаляне на обиколката  в действителност изглажда  корема     bouquet

# 11
  • Мнения: 355
zdravei te ami as s dieti i koremni presi vseki den.s parvoto dete stignah 86kg.pri koeto biah 53kg,a s vtoroto zabremeniah 44kg.i stahah 50kg.i a s parvoto sa 7m svalih 40kg.samo dieti i sport,tova mu e maikata.

# 12
  • Мнения: 305
Ходи да тичаш,корема се сваля много бързо като си сложиш неопренов колан и се потиш,ефекта е поразителен,аз тренирам с подобни гащи и колан и се чувствам много добре.

# 13
  • Мнения: 7 723
Не знаех за съществуването на такова вълшебно мазИло.... newsm78

# 14
  • Мнения: 10 758
Здравейте цяло лято  използвам Абдошока на Боидерм  ефекта е 5 см   намаляне на обиколката  в действителност изглажда  корема     bouquet
А ако са минали години след раждането, пак ли действа?

Общи условия

Активация на акаунт