Шал за главата

  • 8 549
  • 22
  •   1
Отговори
  • London, baby
  • Мнения: 800
Зачудих се какви варианти има за връзване на шал на главата, понеже аз си го правя по един начин, но ми омръзна и искам някакви други идеи. Не знам как да търся в google - с каква дума. Ако някой има предложения, ще бъда благодарна!   bouquet
Ето и снимка, не мога да разбера как точно е заметнато и вързано -

# 1
  • Мнения: 4 733
Правила съм се така, като на снимката. Правиш си малък кок отзад на косата ( по -към тила ), кърпата се слага по нормалния начин на главата и се засуква покрай кока Peace.

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз съм се правила по същият начин, по който ти обясни, но бих искала вместо да я увия шала по главата, да го пусна да си виси, но как... newsm78

# 3
  • Мнения: 12 726
Зачудих се какви варианти има за връзване на шал на главата, понеже аз си го правя по един начин, но ми омръзна и искам някакви други идеи. Не знам как да търся в google - с каква дума. Ако някой има предложения, ще бъда благодарна!   bouquet
Ето и снимка, не мога да разбера как точно е заметнато и вързано -

Пробвай с "тюрбан", предполагам, че достатъчно се покрива с това, което търсиш.
Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 9 974
Това намерих
http://www.ziamoda.com/How-to-Tie-a-Head-Scarf-Long-Urban_p_177-655.html
Много готина тема!

# 5
  • London, baby
  • Мнения: 800
Благодаря Lana!!!!  Heart Eyes  bouquet

# 6
  • Мнения: 71
Kasidy мила, ами тези, които нямат достатъчно коса за кок или опашка  newsm78. Мился, че и гала няма. От снимката не става ясно как точно е преметната и завързана кърпата/шала.

# 7
  • Мнения: 4 733
И аз нямам дълга коса. Просто шала трябва да е по-дълъг и като се навие отзад самия той застава като кок и създава илюзията, че е увит около коса Wink

# 8
  • Мнения: 764
И аз съм се мъчила да вържа така шала,ама.....тц,не мога.То не,че съм от най-сръчните де,но не мога. Sick #Cussing out Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 235
 Сега тук ни трябва някоя мохамеданка, ама от вярващите. Когато ходя в Истамбул винаги се възхищавам на разнообразието от шалове. И при това ги носят много красиво. Следващия път като ходя, ще си купя шал и в магазина ще ме научат как се връзва.

# 10
  • London, baby
  • Мнения: 800
Много се радвам, че има и други, който харесват шала на главата като допълнителен аксесоар, аз след това бях намерила много добър линк, и взаимствах идеи, само да го намеря и ще го пусна тук Simple Smile

# 11
  • London, baby
  • Мнения: 800
Ето го - http://craftersjourney.com/how-to-tie-a-head-scarf/ Бях се направила един път вида - The Ponytail, но много бързо се свличаше надолу и не успях по никакъв начин да го задържа. А иначе в гогъла търсих с думите - Head Scarf  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 069
viessmanka, много готин сайт!

# 13
  • Мнения: 194
Ако сте гледали фолк певицата Райна в най-новия й клип -Глезената ,гледаната косата й е вързана с шалче и й стой много стилно и си мисля,че шаловете са на мода Wink

# 14
  • Мнения: 1 432
Много харесвам какс тоят тези шалове ,особено в/у хубавата главица на Гала.
Навих се и аз да се опаковам в такова 4удо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт