Предизвикване на цикъл няколко дни по-рано?

  • 138 901
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Дали е възможно това? Търсих с търсачката, но намерих само за отлагане. Разбира се пак става въпрос за моренце и ми се иска да не ми закъснее и да провали всичко. Понякога се бави с ден, два.
Някой дали е прилагал някакви хитринки? Hug

# 1
Аз не съм чувала за такива  newsm78.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не знам да може, освен с хапчета, предписани от гинеколог. Знам за отлагане, не става ли така?  Thinking

# 3
# 4
  • Мнения: X
Защо тръгвате срещу природата? Море, секс, какво толкова е по- важно от здравето?!  Tired
Аз съм против тези неща и дори и да има начин бих се въздържала  Rolling Eyes
Единствената хитринка, която съм използвала, когато ми закъсня безумно много, беше да си "напаря" краката постепенно, с все по - гореща вода, докато мога да търпя. Краката се зачервяват и бегом в леглото(по препоръка на лекарката). На следващия ден ми дойде. Повтарям беше ми закъсняло с много. Whistling

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 16:23 от Анонимен

# 5
  • Мнения: 485
Отговорих в другата тема, - чайчето от джоджен върши работа при закъсняващ цикъл, но все пак не е изпробван за принудително предизвикване

# 6
  • Мнения: 2 159
Никол мерси за темата, аз нещо не я намерих, сори за повтарянето Blush

# 7
  • Варна
  • Мнения: 815
Една лъжичка канела, и максимум след 24 часа ти идва. Неприятно е, и то доста. Аз съм го правила само 1 път и се получи, и със сигурност знам, че повече няма да го повторя.

# 8
  • Мнения: X
Една лъжичка канела, и максимум след 24 часа ти идва. Неприятно е, и то доста. Аз съм го правила само 1 път и се получи, и със сигурност знам, че повече няма да го повторя.
Какво я правиш тази лъжичка канела?! Ядеш, пиеш, промивки... Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Една лъжичка канела, и максимум след 24 часа ти идва. Неприятно е, и то доста. Аз съм го правила само 1 път и се получи, и със сигурност знам, че повече няма да го повторя.
Какво я правиш тази лъжичка канела?! Ядеш, пиеш, промивки... Thinking
Ядеш. То всъщност не знам точно как да го кажа. Лапаш една лъжичка канела, и преглъщаш, много е неприятно, защото канелата е на прах и полепва много гадно. Но не се пие вода.

# 10
  • Мнения: 27 524
Я, това с канелата ме  Shocked
Вярно ли?  Thinking

# 11
  • Мнения: 4 473
Я, това с канелата ме  Shocked
Вярно ли?  Thinking

И аз останах  Shocked Любопитно ми е да разбера как точно действа канелата Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 4 665
С Примолутнор, но се консултирай с лекар преди това Peace
Канелата действа точно толкова за предизвикване на цикъла, колкото и пиенето на 400 мл оцет на гладно за спирането му   Mr. Green

Последна редакция: чт, 09 авг 2007, 16:52 от Kasidy

# 13
  • Мнения: 45
С Примолутнор, но се консултирай с лекар преди това Peace
Канелата дейаства точно толкова за предизвикване на цикъла, колкото и пиенето на 400 мл оцет на гладно за спирането му   Mr. Green

 Shocked Е не е истина........

# 14
  • Варна
  • Мнения: 815
Я, това с канелата ме  Shocked
Вярно ли?  Thinking

И аз останах  Shocked Любопитно ми е да разбера как точно действа канелата Rolling Eyes
Не знам как точно канелата действа за предизвикването на цикъла, но знам че като вземеш една лъжичка и максимум до 24 часа ти идва. И аз като го чух това останах  Shocked, но се наложи да го пробвам и се получи.

Общи условия

Активация на акаунт