Strii pri bremennost

  • 1 139
  • 10
  •   1
Отговори
Niako ako znae efekasen krem ili olio protiv strii po vreme na bremennost molia da pishe.Kojata mi e sklonna kam strii.Blagodaria vi predvaritelno Joy Joy

# 1
  • София
  • Мнения: 7 020
Използвах олиото на Икаров срещу стрии и нямам нито една стрия през цялата бременност.

# 2
  • Мнения: 1 092
Използвах олиото на Икаров срещу стрии и нямам нито една стрия през цялата бременност.
Ти си щастливка  bouquet.На мен ми се появиха като започнах да отслабвам #Cussing out

# 3
  • Мнения: 741
Аз използвах Мустела и нямам стрии,но всичко е индивидуално

# 4
  • Мнения: 330
Използвала съм етеричното масло на Икаров /мирише малко неприятно/, емулсия против стрии на Кокона майка, както и пречистена свинска мас - резултат без нито една стрия през бременността.
Стриите се появяват в зависимост от еластичността на кожата, така че с каквото и да се мажеш всичко е много индивидуално.
Все пак избери нещо и се мажи.

# 5
  • Мнения: 6 958
Niako ako znae efekasen krem ili olio protiv strii po vreme na bremennost molia da pishe.Kojata mi e sklonna kam strii.Blagodaria vi predvaritelno Joy Joy

Не виждам кое е смешното!!!  Shocked

С каквото и да се мажеш, ако кожата ти е благосклонна ще спрат, ако ли не не  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 4 587
С каквото и да се мажеш, ако кожата ти е благосклонна ще спрат, ако ли не не  Peace

 Peace

# 7
А някой от вас да знае ефикасно мазило за появили се ве4е пресни,все още лилаеи стрии?и същевременно да мойе да се ползва при току-щто запо4нало кърмене!моля някой ако знае да ми пише!Благодаря!   bouquet

# 8
  • Мнения: 121
Мустела!!!

# 9
# 10
  • Мнения: 13
Аз също се мазах с Мутела,но сам цялата в стрий.Бях постоянна от началото на бременноста по 3 пъти на ден се мазах,но въпреки това в 9-тия месец се нацепих по корема и бедрата.Нищо не е гаранция,жси4ко си е до кожата.

Общи условия

Активация на акаунт