закъснение на цикъл.

  • 630
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 446
Почти преди година родих,и цикълът ми се появи наскоро идва ми два пъти ,но сега пропусна или закъснява много,защото преди да забременея не ми беше много редовен.Направих си тест ,отрицателен е, а и взимаме предпазни мерки.Все още кърмя сравнително често,дали може да е от това, организмът ми да не се е настроил още

# 1
zdravei mam4e az sam kato teb vse o6te az rodix predi pet godini predi tova su6to ne mi be6e redoven cikala sled kato rodix sa6to e taka xodix na lekar pravixa mi isledvaniq mnogo i se okaza 4e imam xormon koito e v pove4e izpisaxa mi protivoza4ata4ni no mi se poqvqvat vsi4ki strani4ni reakcii i nakraq doktora mi kaza da ne se pretesnqvam ne redovnq cikal se dalji i na nervna po4va,ne redoven polov jivot i t.n. s dve dumi trqbva da jive6 mnog spokoen jivot. :) :) :)

# 2
  • Мнения: 1 559
Да, най-вероятно цикълът ти е нередовен заради кърменето (особено ако имате и нощни кърмения между 3 и 8 ч сутринта).
Моят цикъл се появи за пръв път след раждането като "подарък" за първия рожден ден на дребния. Едва на скоро (2 години след раждането) се нормализира - вече идва в що годе предвидими интервали. Кърмех (и кърмя) на поискване.

Общи условия

Активация на акаунт