Mоля, помогнете!

  • 3 018
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Моята кръстница роди бебче на 7 Август, момченце. Лекарите имат съмнение, че има "синдром на Даун"
Моля, посочете ми какви изследвания и къде трябва да направим, за да се разбере дали е болно! Препоръчайте ми лекари и ако може ми дайте адреси, за да ги посетим в София.

# 1
  • Мнения: 941
на колко години е жената?Какво значи "имат съмнение" Не може ли веднага да му направят изследвания,за съжаление незнам какви Sad

# 2
  • Мнения: 13
Maikata e na 37god
izsledvaniqta sa geneti4ni i samo v Sofiq se praveli
samneniqta sa ot van6nite belezi
drapnati o4i4ki;spleskano nosle; ;ovalno lice
i neznam dr
samo 4e na men mi izglejda napalno normalno
kato imam v predvid 4e i na golemiq i sin sa6to bqha kato na qpon4e o4i4kite
Atoi si e mnogo gotin
na 15 godini e

# 3
  • Мнения: 13
offfff
ne znaq kak da q uspokoq
tezi doktori 6te q pobarkat
tq samo pla4e

# 4
  • Мнения: 13
edna poznata mi kaza 4e moga da se obarna za pomo6t i izsledvaniq v Bolnica Carica Ioana
Vlizah v saita no na telefonite za vrazka nikoi ne otgovarq
tarsq kade se pravqt gen. izsledvaniq i kato gi izpi6at na hodim napravo tam

# 5
  • Мнения: 2 332
Такива изследвания се правят в "Майчин дом" - ето тук може да намерите адрес, телефони и и-мейл за връзка - доц. Кремески е шеф на лабораторията за генетични изследвания.

Успех на приятелката ти!  Peace

# 6
  • Мнения: 1 942
Ей една приятелка щеше да се гътне докато дойдат резултатите! Пак същата работа - лекарите имали съмнение ........ За щастие всичко беше ок  Peace

# 7
  • Мнения: 13
Rosi74-mnogo ti blagodarq

# 8
  • Мнения: 13
Sillveto-blagodarq za nadejdata

# 9
  • Мнения: 1 942
При нея отне близо месец да се върне пробата от София. Беше кошмар някакъв! Плачеше  постояно, вместо да се радват на новия член на семейството го посрещнаха като попарени. Имало дръпнати очи, и малко носле. Характерно било и големината на езика, но как да разбереш на толкова малко бебе колко трябва да е нормалното?  Когато казаха, че всичко е ОК дядото казал, че ще утрепе докторицата дето ги убеждаваше, че детето е даун. Била изключително груба и напраскана. А дядото наистина бамбашка човек, че после се тревожеха да не и направи на нея пък нещо  Crazy Дано скоро излязат резултатите и да споделиш тук хубави новини  Peace

# 10
  • Мнения: 13
И аз се опитвам да й кажа да не вярва на това което й казват, без да е направила изследванията, но тя е много притеснена и плаче ли плаче... само да я пуснат от болницата и веднага тръгваме за София, за да се успокои, защото  щом и изследванията са бавни, психическият тормоз ще е голям. Благодаря ти много за доброто отношение и отзивчивостта. Бъдете здрави всички!

# 11
  • Мнения: 1 942
И аз се опитвам да й кажа да не вярва на това което й казват, без да е направила изследванията, но тя е много притеснена и плаче ли плаче... само да я пуснат от болницата и веднага тръгваме за София, за да се успокои, защото  щом и изследванията са бавни, психическият тормоз ще е голям. Благодаря ти много за доброто отношение и отзивчивостта. Бъдете здрави всички!

Що да ходите до София с малко бебе? Взеха кръв и я пратиха и това бе преди повече от 8 години. Значи сега може и другаде да се направят такива изследвания. Плевен правят генетични консултации, значи и такава могат. Тутракан също май се слагаха ...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 261
Здравей,за съжаление аз не мога да помогна с информация,но защо не попиташ ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187851.0. Това е темата за децата със Синдром на Даун и може би ще ти дадат по-конкретен отговор.
Стискам палци всичко да е наред. newsm10

# 13
  • Мнения: 13
мерси за информацията.. моля ви стискайте палци заедно с мен всияко да бъде наред. Hug

# 14
  • Мнения: 3 146
Найа-добре е все пак да дойдат до София, защото е най-добре детето да е на място, въпреки че изследванията излизат бавно. Надявам се да няма нищо!

Общи условия

Активация на акаунт