Съвет за крем за лице - дневен и нощен

  • 6 902
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 330
Дано не повтарям темата.
Ще съм благодарна ако можете да ме посъветвате какъв крем за лице да си купя - дневен и нощен.
Имам порички по носа, бузите, челото и брадичката, но не са чак толкова големи. Мислех да взема от кремовете на Гарние за свиване на порите, както и гел пак от тази серия за почистване и свиване на порите. Някоя от вас ползвала ли ги е и доволни ли сте от тях?
 Притеснявам се обаче да не би тези кремове да изсушават много кожата на лицето, защото имам общо взето смесен тип кожа - на места по-мазна, на места нормална до суха.
 Какви други кремове ще ми препоръчате?
Знам че има и кремове предотвратяващи появата на бръчки, кога трябва да започне тяхното използване? За смесен тип кожа има ли такива? От кои марки кремове сте доволни?

# 1
  • Мнения: 311
Здравей,
аз също имам от този тип  кожа и съм много доволна от козметиката на Noviderm-медицинска козметика,цена около 20лв.
Boreade e серията,вземи си брошурка и ги виж

Успех  bouquet

# 2
  • Мнения: 28
и аз съм със същия проблем и си търся подходящ крем ,и аз сега бях решила да ползвам на гарние но незнам дали няма д азапушва порите,досега бях доволна от елеа хем е матиращ хем е за смесен тип кожа но кожата ми се умори от него и искам да го сменя но незнам и аз с кой

# 3
И моята кожа е суха на места и с пори около носа.Почиствам с ексфолианта на Гарние,после със същия тоник и накрая слагам крем пак на Гарние,но този хидратиращия с екстракт от грозде.Слагам от този крем,за да не ми се изсуши много кожата от другите продукти.Вечер почиствам с розова вода и слагам един нощен крем на Дева,много съм доволна.Ако имам някоя пъпка вместо нощния на дева слагам един Акне аут на Биотрейд,той е вълшебен за пъпки.

# 4
Преди Гарние ползвах серията на Евелин-много добре ми се отрази,но сега почивам от нея,после пак ще си взема.

# 5
  • Мнения: 28
чудех се на гарние ли на евелин ли аз наскоро я видях тази на евелин и няма отзиви за нея,една приятелка също ползва на гарние с грозде и казва че е доволна но аз още се чудя какво да си купя,а този за пъпките акне аут от къде го вземаш

# 6
От аптеката го взех,препоръча ми го една приятелка.Наистина ми действа добре,но се мажа само като пъпчасам.

# 7
  • Мнения: 330
Благодаря на всички, които се включват в темата.  bouquet

Да се похваля днес ходих в аптеката и след дълго оглеждане, чудене и след консултация там си взех следните неща на Евелин /отказах се за сега от козметиката на Гарние/:

-Крем за лице Евелин Хидра експерт 25+ дневен и нощен
-Освежаващ гел за измиване на лице Евелин Q10+R - за нормална и смесена кожа
-Дълбоко почистващ тоник за лице Евелин Q10+R
-Пилинг за лице с гранули Евелин Q10+R - за нормална и смесена кожа
Надявам се да остана доволна и кожата ми да ги понесе добре.
Някоя от вас ползвала ли е тези продукти и ако да - доволни ли останахте?

# 8
Евелин е много добра козметика на сносна цена,мисля че ще ти хареса Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз имам същоя проблем със порите и то доста сериозен. Около носа така ми се възпаляваха, че все ми е зачервено и то много. Направих си 10 процедури за свиване на порите с ултра звук и най-различни витамини и нещата се подобриха много. По препоръка на козметичката ми си взех крем и серум на Колин, крем на Кларинс и един на Биодерм. Аз си ги взех и 4-те, но на теб биха ти свършили работа и само един. Ползвам и почистващи на Колин и Кларинс и съм много доволна. Сега вече нямам възпалени очастъци около носа и капилярите са ми се скрили.

# 10
Преди няколко дни си взех дневен и нощен крем на REGAL с екстракт от акациев мед и мога да кажа ,че съм очарована.Отдавна не съм попадала на крем ,който да ми понася толкова добре.А и цената му е само 4.20лв.Много съм доволна.

# 11
  • Мнения: 2 132
Гледам че вече си си взела. Иначе щях да питам за колко парички търсиш кремове.
Аз лично нощен не слагам. Със смесен тип кожа съм и слагам овлажняващ само на сухите участъци от лицето ( около носа, бузите, при веждите). На мазните слагам тоник. А преди това се измивам с гел за смесен тип кожа. Два пъти седмично си правя пилинг или слагам маска.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт