За кафето и съня да питам

  • 2 636
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
 Като пия кафе ми се приспива, понякога толкова силно, че направо се тръшкам и заспивам.  Наскоро чух някъде, че на който му действа по този начин трябва да се откаже от него завинаги. Обаче не бе обяснено защо. Някой знае ли?

# 1
  • Мнения: 2 381
Преуморена си (според мен) и ти се приспива от топло, храна. Кафето ще ти подейства обаче след като станеш от сън.
Кафе след 1.30 след обяд не се препоръчва да се пие - за спокоен сън.

# 2
  • Мнения: 941
Като пия кафе ми се приспива, понякога толкова силно, че направо се тръшкам и заспивам.  Наскоро чух някъде, че на който му действа по този начин трябва да се откаже от него завинаги. Обаче не бе обяснено защо. Някой знае ли?
   мъжа ми е така,направо му се чудя Shocked

# 3
  • Мнения: 3 146
И на мен ми действаш по този начин в 11 клас, затова го спрях за няколко години. Сега отново ме ободрява. Не съм наясно с причината.

# 4
  • Мнения: 421
На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо. Все едно пия топъл шоколад.  Но,ако не изпия едно кафе на ден ме боли глава  ooooh!

# 5
  • Мнения: 1 712
На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо.
Peace

# 6
  • 1st floor
  • Мнения: 9 099
На мен не ми се доспива,но пък не забелязвам да ми действа ободряващо. Все едно пия топъл шоколад.  Но,ако не изпия едно кафе на ден ме боли глава  ooooh!
и при мен е така! единствено заради това го пия, иначе без него умирам от главоболие!!!
иначе не ми действа по никакъв друг начин!

# 7
  • sofia
  • Мнения: 1 426
До скоро пиех кафе само до 10ч. преди обяд. Пия ли по късно, не можех да спя до късно през нощта  newsm78. Сега мога да пия по 2 кафета, второто да е след обяд и си спя идеално.
Не знам защо така, но чак пък да действа приспивно  newsm78.

# 8
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И аз съм чувала за подобни случай. На мен лично си ми действа.

# 9
  • Мнения: 17 407
МОга да пия кафе и да легна да спя, не ми пречи. Нямам намерение да го отказвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт