Стомаха след раждане !

  • 1 378
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте,кажете ми нормално ли е след като съм родила преди година и два месеца стомаха ми да е голям като на бременна в петия шестия месец ,всички ме мислят за бременна ,а не съм!?

# 1
  • Мнения: 4 111
Не е нормално, но и аз съм така. Родила съм преди 6 месеца и нещо.   33uu

# 2
  • Мнения: 169
и аз бях така, като бременна в 4 месец  Rolling Eyes, и чак след година и половина се хванах да тренирам на крос тренажор всеки ден по 20 минути и наистина много бързо почна да има ефект, и да се стягам видимо. Но след месец пак забременях и дотам с отслабването  Grinning

но мисля, че номерът е след като родиш и мине известно време, примерно 3-4 месеца да се почнат по-усилени упражнения, и няма да има проблеми ...

# 3
  • Мнения: 1 183
Не е нормално, но и аз съм така. Родила съм преди 6 месеца и нещо.   33uu
И аз съм така  Sad

# 4
  • Мнения: 865
Не е нормално, но и аз съм така. Родила съм преди 6 месеца и нещо.   33uu
И аз съм така  Sad
и аз.смятам да започна с коремни преси,но леко ме намързява Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 4 555
От къде знаеш, че точно стомахът ти е голям  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 2 159
и аз.смятам да започна с коремни преси,но леко ме намързява Crossing Arms
i az Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 400
Коланите за след раждане много помагат да се прибере коремчето. Аз започнах някъде на 6-7 ден след секциото и веднага се вижда разликата.

# 8
  • Мнения: 1 121
При всеки е различно. Моят се самоприбра 3 седмици след раждането. Сега е по-плосък и от преди, ама с редовното ми недоспиване и недояждане нищо чудно Grinning

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стомаха  Shocked ... за корема ли говориш или за стомаха  Thinking ... има разлика, повярвай ...

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Според мен е нормално, ако преди това не си спортувала и имаш слаби коремни мускули.
Има упражнения подобни на коремните преси , но с по-малка амплитуда и повтаряне по 100 пъти - не е толква изморително както коремните преси. Точно тези упражнения помагат за горната част на коремната стена.
Освен това не е хубаво да се пият течности като сок или вода по време на самото хранене, защото се разширява стомаха.

# 11
  • Bapнa
  • Мнения: 762
За корема трябва да говори  Peace /пише/

# 12
  • Мнения: 3 069
Лека диета и коремни преси ще оправят нещата.

# 13
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Стомаха  Shocked ... за корема ли говориш или за стомаха  Thinking ... има разлика, повярвай ...

 Peace

# 14
  • Мнения: 2 005
Ееееееее, кво да правим като сме с големи стомаси- и мен ме мислят все още за бременна Joy Joy JoyАз пък вече спрях да се притеснявам, какво по-хубаво от това да си мислят ,че сме бременни и да се възползваме от привилегии newsm53  love001

Общи условия

Активация на акаунт