Будуване на бебе през деня

  • 2 744
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 26
Бебка е на 2месеца и 5 дена. От днес е много превъзбудена и не е спала в продължение на 6-7 часа, а през ноща спи добре ...Това един от многото периоди ли е, или какво може да е? Хапнала е, изкъпана - гушкаме, пееме, разнасяме се из апартамента, но нищо не помага... Cry

# 1
  • Мнения: 984
Може всичко де е. Гости, разходки навън, смяна на ружим, недостатъчно кърмене /адапте, топло, афтички в устата и т.н. Ако и утре и вдругиден е така, значи сменя режима. Разбира се ако цока и пиша-ака достатъчно и няма Т.

# 2
  • Мнения: 753
Моят пък нощем не спеше - от колики. Общо понякога му се събираше 5 часа сън на денонощие?! Simple Smile Отмина към 3-ия месец.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 504
Ами ти сама казваш, че е превъзбудена...явно впечатленията са й в повече, или сте си играли  повече, или се е срещнала с много нови хора или ти си изпуснала момента да я сложиш да спинка...Ние също бяхме така на 2 месеца, докато се светна, че дори и да ми се смее и да не дава никакви признаци, че й се спи,  трябва да я сложа в кошарката и да спи...ако пропуснех тоя момент ставаше кошмар...е минаха няколко дни докато я разбера момата кога точно й се спи, но имай предвид, че вече бебето няма да спи както първия месец, ще е по любопитно - нали сега открива света, почва да вижда повече и т.н. В общи линии на тези месеци поне при нас беше цокане, игра около 30 40 минути след това и после я слагах да спи...ако играта продължеше повечко/обикновено идваше някоя баба и й се радваше/ просто си просукаше съня....и след това ставаше един киселяяяяк:)))Та наблюдавай бебчето, ако го усетиш и успееш да предвидиш какво иска, ще си имаш най-кроткото и добричко бебче...Simple Smile)
Иначе мисля, че й е рано на бебка да будува толкова много на тия месеци...

# 4
  • Мнения: 1 924
Моят е същата картинка.Много рядко спи през деня.Според мен се превъзбужда- отскоро го слагам да си играе с играчките над кошарата, а и аз си играя с него.Май му идва в повече вълнението,защото нервничи. Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 276
Моята Леа изобщо не спи през деня вече от месец.
15 мин. макс.
Иска да гледа, да й говорим, да пеем. Това е положението. Ние изпълняваме  Party

Мисля, че бебетата са различни - имат си характер и различни физиологични нужди. Аз също изобщо не съм спяла като бебе и после и като дете не спях следобеден сън - мразех като ме караха!

# 6
  • София
  • Мнения: 26
Благодаря на всички за съветите ви...днес е по-спокойна, наистина че трябва да хвана момента на засписване...  Wink

# 7
  • Мнения: 115
Ти сама си си отговорила - един от многото периоди. И моята беше така - максимум 20 мин. и край. Будуваше по цял ден. Но този период отмина и сега си спинкаме около 3 пъти по около час, час и половина. И аз си задавах въпроси даже бях пуснала темичка "Не иска да спинка" Ако искаш я прегледай, но си е било точно период. Хубавото е че този период минава Party стискай зъби до тогава smile3502

# 8
Napravo vi zavijdam.Pri nas e obratno,bebka spi zql den.Do kam 12h s pi 5-6h xapva, nov pampers i zaspiva.No ot 12h do 7-8h sutrinta ne zaspiva.Neznam kak da obarna tozi rejim.Koliki po4ti nqma prosto leji i si guka.kato i omrazne revne.Ima li i drugi takiva bebete.Utre pravi 2m.Ve4e neznam.

Общи условия

Активация на акаунт