Цени в Созопол

  • 2 174
  • 4
  •   1
Отговори
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Никога не сме ходили там, след два дни заминаваме, някой ходил ли е там това лято да ми каже какви са цените? Наши познати ни стреснаха ,че в Обзор и Приморко е много скъпо. Интересуват ме цените в заведенията и в супермаркетите на хранителните стоки. А също има ли възможност за собствени чадъри на плажа - Централния конкретно.

# 1
  • Мнения: 832
Абсолютно нормални са цените в нормалните заведения, защото има и по снобски. В магазините също, разликата с София да е няколко стотинки. Даже и пюрета съм купувала там от аптеките, също на нормални цени. Няма да съжалявате, че сте избрали Созопол, това е любимият ми град, но ако ще ходите този месец, се подгответе за лудницата, която е там. Ние точно поради тази причина няма да сме там тази година, а освен август, по друго време не можем да отидем на море.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Не са ниски цените. Вечеря за двама в повечето заведения ни излизаше между 40 и 55 лева, кафето е 2-3 лева. Чадърите и шезлонгите на плажа са по 5 лева. Има достатъчно място за собствени чадъри. Говоря само за Стария град.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Напълно нормални цени,тук там е с 1-2лв по скъпо сравнение със София,нито по заведенията,нито по магазините ми направи впечатление да е по скъпо от тук.Тва за Новия град става въпрос Laughing.

# 4
  • София
  • Мнения: 462
Препоръчайте ми хотел в Созопол, моля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт