Кога ви дойде цикала - кърмещи майки ?

  • 2 256
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 043
Аз днес съм в недоумение - досега нямаше никакви признаци че ще ми идва а днес какво виждам  Shocked , кървя , имам ужасни болки в гърдите и болка в корема , чувствам се адски зле а да не ви разправям колко много ми се искаше така три четири годинки ако можеше без цикал да съм си  Sad

утре ще отида на гинеколог , но пишете ми на вас кога ви е започнала пак хамалогията с месечни цикли и женски несгоди  Tired

# 1
  • Мнения: 1 043
ооо тъкмо чета другата темичка и май май получих доста отговори на точно този въпрос  ooooh! е пусто аз си мечтаех за доста повече временце

# 2
  • Мнения: 984
Три месеца след раждането.Секцио.Кърмех.

# 3
  • Мнения: 1 924
Още нямам , но то е и рано.На някои познати обаче им " дойде" още през първия месец след раждането Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 169
Все още нямам цикъл , вече седми месец след раждането , кърмя дъщеря си !

# 5
  • Мнения: 191
Моят дойде преди месец ,10,5 мес след раждането -секцио, а все още се кърмим

# 6
  • Мнения: 115
При мен още го няма. Притесних се. Ходих на лекър. Няма ми нищо. Чакам го, но дано да не е скоро защото се чуствам супер без него, пък и колко пари спестих за тази една година  Laughing

# 7
  • София
  • Мнения: 1 368
За първи път се появи 40 дни след раждането.От тогава имам редовен цикъл.

# 8
  • Мнения: 1 503
Вече над 1г и 4 месеца го чакам(не бих казала с нетърпение де),но не идва.Дано не се видим поне още толкова hahaha

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Писала съм го няколко пъти в подобни теми - на 30 ден след раждането, 10 дни след като ми спряха лохиите ... и след това първоначално през 18 -20дни  ooooh!

# 10
  • София
  • Мнения: 6 242
10 м. след раждането (кърмих до 1г9м), първите два месеца нередовен, много болезнен и обилен. Сега ще видим как ще е.

# 11
  • Мнения: 888
Още не е  Peace, много съм щастлива от факта Peace

# 12
  • Мнения: 106
На втория месец след раждането. Гадна работа...боли ме корем, тече ми по- обилно.

# 13
  • до канала
  • Мнения: 518
Три месеца след раждането все още кърмя.

# 14
  • Мнения: 452
Днес Sad, 5 месеца след раждането.

Общи условия

Активация на акаунт