При изписване от ясла, какво?

  • 740
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте,
На дъщеря ми и предстои изписване от яслата,до края на август е там и след това ще си почива малко.Живот и здраве, от средата на септември ще тръгва на градина. Питането ми е, подарявате ли нещо на госпожите в яслата, или само почерпка? Аз си мисля на двете госпожи и на двете лелки по едно цвете /дали букет или цветна композиция/ и някаква почерпка но може би за децата!
Събирам идеи до към края на август Wink

# 1
  • Мнения: X
Нищо не сме подарявали.
Нито индивидуално, нито групово.

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
За каката, когато ни изписваха, няколко майки се събрахме и взехме някаква почерпка за госпожите и лелите. Друго не   bouquet

# 3
  • Мнения: 2 922
Аз след време вече, като беше в градината, занесох на сестрите и лелите в яслата кутия шок. бонбони.

# 4
  • Мнения: 3 336
И аз да питам - ами при първо отиване в яслата? Носихте ли цветя или нещо друго за персонала?

# 5
  • Мнения: 2 922
И аз да питам - ами при първо отиване в яслата? Носихте ли цветя или нещо друго за персонала?

Не.

# 6
  • Мнения: X
Аз занесох едно цвете в саксия с кошничка за групата и кутия бонбони за госпожите. Много бях доволна от яслата, нямаше как да отида с празни ръце. Жалко само, че беше само една от нашите си лели, другите бяха в отпуск.

# 7
  • Мнения: 1 426
Аз носих по едно цвете на госпожите, които бяха в момента, и кутия бонбони за персонала изобщо.

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 096
В нашата ясла винаги се празнува напускането. Родителите носят нещо за почерпка на децата, някои раздават и дребни подаръчета за спомен (последното беше надуваемо делфинче)
на възпитателките - пакет кафе, сладки и на титулярната възпитателка напр. тениска със снимка на детето за спомен или малко албумче или благодарствена картичка пак със снимка на детето.

# 9
  • Мнения: 605
Да, занесохме. След приключването на яслата на голямата - кутия кафе, кока-кола, бонбони; на малката - на всички лели и госпожи - по една саксия прекрасни цъфнали бегонии.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 866
На първия учебен ден Габриела винаги носи поне цветя на учителките. В края на яслата не помня - може и да сме занесли нещо. Яслата и детската градина са в една сграда и Габриела почти всеки ден си вижда учителките. На празници винаги минаваме да ги поздравим и да им оставим цветя. На рождения си ден Габриела отива най-напред тях да почерпи.

# 11
  • Мнения: 7 821
Занесох бонбони Мерси. Исках да благодаря за грижите и това ми се стори добър вариант.

Общи условия

Активация на акаунт