"VIP " раждане в Шейново?

  • 779
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Здравейте на всички ! Трябваше вчера да съм родила, по термин, но бебо нещо се бави. Вчера ходих в Шейново да ми правят запис на тонове на бебето. И малко се подтиснах. В стаята имаше 4 момичета.Като влезе завеждаш отделението се почна едно представяне. Това е на доктор еди кой си, това на доктор еди кой си. Cry Аз нямам уговорка с никой лекар.Така съм решила да раждам, но след вчера се поуплаших малко. Интересувам се има ли мами раждали във VIP зала? Каква е процедурата? Ако се случи да е през ноща на кого се плаща?Има ли втори екип,или е този който е на смяна? Много ще съм благодарна да чуя вашето мнение.

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 10:11 от Vela

# 1
  • Мнения: 2 388
не ти разбирам въпроса. питаш за ВИП стая след раждането или за ВИП залата, където се ражда с отделен екип

# 2
  • Мнения: 179
да,уточни за какво питаш Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 883
не ти разбирам въпроса. питаш за ВИП стая след раждането или за ВИП залата, където се ражда с отделен екип
ooooh!За  ВИП залата ,където се ражда.

# 4
  • Мнения: 2 388
във вип залата влизаш да раждаш с отделен цял екип само за теб. аз раждах там, но имах предварителна уговорка с леар, и той си запази залата, защото ние така искахме. Тя се аплаща отзелно и отделно плащаш за избор на екип и на самия лекар, с който си се разбрала. Какви са цените сега не знам. преди 2 години на мен удоволствието ми излезе общо към 1500 лв. с вип стаята после

Общи условия

Активация на акаунт