миризливи крака

  • 45 981
  • 26
  •   1
Отговори
Синът ми има проблем - много му миришат краката.  Дайте съвет.

# 1
АКО Е МАЛКО ДЕТЕ СПОРЕД МЕН Е МНОГО ВАЖНО С КАКВИ ОБУВКИ ХОДИ /Е ТО И ЗА НАС СЕ ОТНАСЯ/НО С КОЖЕНА ОБУВКА КРАКА НЕ СЕ ВМИРИСВА КОЛКОТО И ДА СЕ ПОТИ

# 2
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked

# 3
  • Мнения: 1 712
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
  ShockedSick Sick

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
  Е не, това не вярвам да е истина NaughtyС тези мнения на мними гости във форума, ако някой се върже на такъв съвет ще е абсурд Naughty

# 5
  • Мнения: 526
преди време имах такъв проблем;опитах какви ли не мазила,но нищо не ми помогна,тогава една жена ми каза в продължение на една седмица да кисна краката си в урината си докато изстине,това всяка вечер преди лягане и след това ги плакне с хлатка вода;ефектът е поразяващ-успех  Shocked
galFU,не се връзвай на такива дивотии да опикавате краката на детето,вземи му от аптеката Одорекс-спрей,доста е ефикасно Peace
Наистина са от значение обувките.

# 6
  • Мнения: 1 737
За да миришат краката лошо, значи нещо вътрешно не е наред. Обикновено е свързано с по-висока киселинност и е добре да се храни по-здравословно. Пресни плодове и зеленчуци, никакви пържени храни, по-малко месо, по-необработвани храни.
Аз лично бих опитала алтернативни методи, билколечение, хомеопатия при такива специалисти.
С външно мазане ефекта може да е само временен.

# 7
  • Мнения: 404
Съпругът ми е полицай и от кубинките започнаха краката му да миришат много.Тогава отидох в аптеката и купих един спрей,който много помогна казва се "Foot".Сега го ползва от време на време и всичко е наред.

# 8
  • 1st floor
  • Мнения: 9 076
АКО Е МАЛКО ДЕТЕ СПОРЕД МЕН Е МНОГО ВАЖНО С КАКВИ ОБУВКИ ХОДИ /Е ТО И ЗА НАС СЕ ОТНАСЯ/НО С КОЖЕНА ОБУВКА КРАКА НЕ СЕ ВМИРИСВА КОЛКОТО И ДА СЕ ПОТИ
аз пък нямам такъв проблем с краката, единствено от едни кожени обувки/ сигурна съм , че са такива/, които и отвътре бяха ест. кожа, така ми миришеха краката, че имах чувството , че дори като ходя на вън , пак се усеща Sick...заминаха в кофата!!!

# 9
  • Мнения: 127
Потърсете си фурмалин и след едно намазване на обувките и краката ще забравите за този проблем. Peace

# 10
  • Мнения: 2 082

фОрмалинът трябва да е 5-10%р-р-някой да не вземе да се изгори...

# 11
# 12
  • 1st floor
  • Мнения: 9 076
Потърсете си фурмалин и след едно намазване на обувките и краката ще забравите за този проблем. Peace
аз пък знам , че формалинът уврежда черния дроб Naughty, навлизайки през кожата...
при производството на дрехи , някои фирми го прилагат за запазване по-дълго, на цветовете, и тези тъкани стават опасни за хората...

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Потърсете си фурмалин и след едно намазване на обувките и краката ще забравите за този проблем. Peace

Мой колега беше споделил, че се спасил от миризливи крака с крем от аптеката, който съдържал формалин, но не си спомням как се казва.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Според мен всичко идва от чорапите...съдя по себе си..ако съм обула от онези късите чорапки(като чорапогащник) после като си събуя обувките... аз не мога да си понасям миризмата  Sick така че.... де да знам и аз  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт