Вдига ли се Т след пентаксим?

  • 884
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 917
Не знам къде й е мястото на темата, а и въпроса може да е обсъждан, за което ще ме извините, но искам да питам дали се вдига температура след поставен Пентаксим. Слагаме я за 4 път, а първите 3 нямаше такава реакция, но сега сме с Т и се чуда дяли е от това или от друго. Няма признаци да е болна, а и снощи доки я прегледа преди да постави Пентаксима, но преди седмица пак беше с Т, която най-вероятно се оказа от растящите кътници, тъй като пак нямаше други признаци, а единият венец беше подут. Сега обаче няма как да е пак от зъбите, щото те вече си се показаха кътниците

# 1
  • Мнения: 2 401
От това, което са споделили мамите във форума - ДА.  Мойта щерка е след 3 прием и вече трети ден се дере, има оток, не съм мерила температурата, ако има то е съсвесм леко повишена.

# 2
  • Мнения: 94
Колко ви е температурата? Моята кукла вдига температура 37.4-37.5 след поставяне на Пентаксим. Последния път даже й беше станало топченце на мястото на ваксинацията. А от зъбките може да се вдига температура около 37.1-37.2.

# 3
  • Мнения: 490
Ние сме слагали 3 пъти и Т не е вдигал, но от педито знам, че е възможна лека Т и особено в 3,4 прием, както и оток на мястотоnewsm78явно в организма се натрупва вируса ли?...
Скорошно възстановяване!

# 4
  • Мнения: 2 849
Виктор е с Пентаксим,но не е вдигал Т след ваксините .Бързо оправяне .

# 5
  • София
  • Мнения: 6 268
Имаме 2 приема на Пентаксим, последния беше преди 2 дена. И след двата вдигна температура  Cry След първия вдигна чак вечерта, а онзи ден още на обяд започна да качва до към 37.7-38. Давах Панадол. На другия ден нямаше Т. Но сега му е като топченце на бедрото, където е боцнат.

# 6
  • Мнения: 191
 Rolling Eyes и ние не вдигахме температура

Общи условия

Активация на акаунт