Кога и колко често се храня?...

  • 3 159
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

Кога и колко често се храня ? Simple Smile

Опции:

* Може да изберете максимум 7 опции.

  • Мнения: 6 958
Здравейте,

моля за Вашето внимание на поредната Анкетка от мен
smile3523


Въпросът ми е:

Колко често се храните, т.е. имате ли стандартните закуска, обяд и вечеря или имате по две такива - ранно и късно ядене, т.е. чести похапвания и хранения, а може би ядете тогава когато сте гладни и не спазвате никакво часово време или регламентирано хранене ?!?... eat

Препоръка:

Моля, да споделите каква е закуската ви,  kaffeetrmker_2 обяда ви  cook и вечерята ви  cook за дискутиране на мнения и опит относно вашата диета и хранителен режим !...   




smile3523  Естествени цикли на тялото:  newsm60


От 12 до 20 часа –      ПРИЕМАНЕ     – ядене и храносмилане;

От 20 до  4  часа – АСИМИЛИРАНЕ – абсорбиране и оползотворяване;

От  4  до 12 часа –      ОТДЕЛЯНЕ      – на ненужни остатъци от храната и тялото;

Вие сте...  newsm51
 

# 1
  • Мнения: 6 958
Надявам се анкетата да Ви бъде полеза  Hug

Относно моето гласуване, принципно не закусвам - пия само кафе, не обядвам - карам на течности, вечерям основно към 19 часа, като понякога похапвам нещо леко между 15 и 19 часа... Това е, начинът по който процедирам през повечето време... знам че е грешно, но това е навикът който се е изградил у мен с годините...  Peace

Когато не спазвам определена диета и по точно не съм на диета, ако ям преди вечеря е с плодове, вечерята ми е салата с някакво месо или млечни продукти или нишестени храни и проблема идва, че за десерт след вечеря по някое време ям нещо шоколадово или сладкишено и ето кг. са на горе...  Confused

Вие сте?!?    bouquet

Последна редакция: пт, 10 авг 2007, 17:36 от Миранди

# 2
  • Мнения: 2 956
Ами общо взето 2,4 и 5. Не закусвах преди по никакъв повод. Напослеък го правя, но докато се сетя и то станало 9-10 ч. Поради тази причина обядвам не преди 13:00, но там някъде.  След обед към 16-17:00 огладнявам зверски. И ако не съм прекалила тогава за последно хапвам нещо м/у 19 и 20:00ч. Ям всичко, каквото ми се яде с временни ограничения. Най-често пилешко приготвено по всевъзможни начини и зеленчуци.

# 3
  • Мнения: 3 036
Миранди гледам обяда да е обилен и на време(до 13 часа).Сутрин рано да се събудя кафе.Вечер към 18 часа плод, зеленчуци, чай мляко,а сега в горещината айрян.Ако пропусна нещо стомаха ми се обажда.

# 4
  • Мнения: 853
Като се събудя и първата ми мисъл е за кафе,после приготовления за градина,работа и тн,през обедната ми почивка се сещам за обяда,обикновено -1кисело мляко,следобедна закуска ако я има е или плод или ядки(фъстъци или кайсиеви),вечрята между 18.30и20.00-салата с риба или месце

# 5
  • София
  • Мнения: 1 642
Е, от четири хранения едното ми е следобедна закуска, но тъй като няма такава опция записах две вечери.

Ям на често по малко - научих се!

# 6
  • Мнения: 3 647
 Twisted Evil различно от  1 до  8 пъти
 Whistling Whistling Whistling

# 7
  • Мнения: 6 958
Е, от четири хранения едното ми е следобедна закуска, но тъй като няма такава опция записах две вечери.

Ям на често по малко - научих се!

Следобедната закуска спада към късния обяд  Peace Да речем, ако ги разграфим на ранен обяд 12.00-13.00 часа и късен обяд 15.00-16.00 часа т.е. както ти го наричаш ''следобедна закуска''..., та опцията си я има!!!  Peace

# 8
  • Мнения: 4 678
Ям постоянно Peace
Сутрин започвам със сока на 1 лимон,после овесени с мед и какао+суплементи
След тренировка протеин и амино...... и гледай кво става,започва яденето
Спирам да се храня към 23 часа
Ям понякога през 15 мин, може да е морков или ябълка, но дъвча често #Crazy

# 9
  • Мнения: 861
Не закусвам-не обичам, не ми се яде. До обяд изпивам 2-3 кафета. Или обядвам плодове, или не обядвам изобщо. Например ако е почивен ден, не се и сещам. В офиса, обаче сигурно от скука огладнявам. Порциите плодове, които изяждам в работно време варират от 0 до 3, в зависимост от настроението и душевното ми състояние  Rolling Eyes. Обикновено когато не съм изпаднала в някаква крайност вечерям в часовете м/у 7 и 9 зеленчуци със сирена (кашкавал), по-рядко риба (ако съм решила, че ще се храня здравословно), месо ям рядко, не се ограничавам, не съм вегетарианка, но не ми се прияжда. Пия алкохол обаче твърде често-50-100 понякога и повече гр джин лятото или водка зимата  Embarassed. Това е в нормалните ми дни. В ненормалните или не вечерям или хапвам някое плодче. А в други ненормални дни-просто се натъпквам с нещо калорично от рода на сандвич или пица. Сладко по-рядко ми се прияжда, но обикновено е завършека на прияждането ми  Cry. Гласувах с опции 3, 4 и 6.

# 10
  • Мнения: 6 958
Не закусвам-не обичам, не ми се яде. До обяд изпивам 2-3 кафета. Или обядвам плодове, или не обядвам изобщо. Например ако е почивен ден, не се и сещам. В офиса, обаче сигурно от скука огладнявам. Порциите плодове, които изяждам в работно време варират от 0 до 3, в зависимост от настроението и душевното ми състояние  Rolling Eyes. Обикновено когато не съм изпаднала в някаква крайност вечерям в часовете м/у 7 и 9 зеленчуци със сирена (кашкавал), по-рядко риба (ако съм решила, че ще се храня здравословно), месо ям рядко, не се ограничавам, не съм вегетарианка, но не ми се прияжда. Пия алкохол обаче твърде често-50-100 понякога и повече гр джин лятото или водка зимата  Embarassed. Това е в нормалните ми дни. В ненормалните или не вечерям или хапвам някое плодче. А в други ненормални дни-просто се натъпквам с нещо калорично от рода на сандвич или пица. Сладко по-рядко ми се прияжда, но обикновено е завършека на прияждането ми  Cry. Гласувах с опции 3, 4 и 6.

Ееее, това е  Hug Все едно аз съм го казала  newsm78 За пореден път се убеждавам каква сродна душица виждам в теб в това отношение...  Heart Eyes

# 11
# 12
  • Мнения: 295
Не закусвам-не обичам, не ми се яде. До обяд изпивам 2-3 кафета. Или обядвам плодове, или не обядвам изобщо. Например ако е почивен ден, не се и сещам. В офиса, обаче сигурно от скука огладнявам. Порциите плодове, които изяждам в работно време варират от 0 до 3, в зависимост от настроението и душевното ми състояние  Rolling Eyes. Обикновено когато не съм изпаднала в някаква крайност вечерям в часовете м/у 7 и 9 зеленчуци със сирена (кашкавал), по-рядко риба (ако съм решила, че ще се храня здравословно), месо ям рядко, не се ограничавам, не съм вегетарианка, но не ми се прияжда. Пия алкохол обаче твърде често-50-100 понякога и повече гр джин лятото или водка зимата  Embarassed. Това е в нормалните ми дни. В ненормалните или не вечерям или хапвам някое плодче. А в други ненормални дни-просто се натъпквам с нещо калорично от рода на сандвич или пица. Сладко по-рядко ми се прияжда, но обикновено

аз съм същата като REGE.Тези дни обаче се храня сутрин(около10),обяд и вечер...заради диетата ми.

# 13
  • Мнения: 4 111
Малко ме обърка анкетата, затова ще напиша какво отговорих - късна закуска, ранна вечеря и различно време. Това е по принцип. Случва се и да закусвам по-рано и да вечерям по-късно и да има трето хранене по средата.

# 14
  • Мнения: 861
аз съм същата като REGE.Тези дни обаче се храня сутрин(около10),обяд и вечер...заради диетата ми.
Радвам се, че не съм сама. То не че е за радост, знам, че не сме на прав път, но...Ох, и аз си бях обещала от 1 август да се храня по-разумно, ама пак оплесках нещата  ooooh! и в двете крайности. А бе, такава съм си или всичко или нищо  Sick.

Общи условия

Активация на акаунт