искам да даря хонорарите си

  • 24 363
  • 375
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Здравейте, пиша ви по повод една кампания...
на скоро написах книга, която имаше шанс да се продава от вестник 24 Часа. Обявих, че бих искала да даря хонорарите си на семейства/о, които от години се борят да имат дете, но вече нямат финансовата възможност за това. Счетох, че е редно да пусна тема и тук в този форум, защото знам, че се посещава от много жени и семейства с проблемно забременяване. Ако ви интересува темата, може да видите подробности на сайта ми:
http://ludmilafilipova.com/
в сектор: Новини

В случай, че това ви касае, пишете ми за себе си на е-маил: filipoval@yahoo.com

Искам да помогна най-искрено, защото съм минала по този път и познавам острите му тръни.......

Людмила

# 1
  • Мнения: 1 950
Lessyy Hug възхищавам се на хора като теб. Дай Боже повече такива благородни постъпки Peace.
Дано паричките сбъднат мечтата на някое семейство Praynig Praynig Praynig

# 2
  • Мнения: 1 951
Хубаво е че има и такива хора   bouquet Дано успееш да помогнеш.

# 3
  • Мнения: 4 324
Lessyy невероятен жест. Поздравявам те за идеята!

# 4
  • Мнения: 38
LESSYY ПОКЛОН ПРЕД ТЕБ!

ЖЕЛАЯ НА ТЕБ И СЕМЕЙСТВОТО ТИ МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ!

ДАНО И ДРУГИ ВЗЕМАТ ТВОЯ ПРИМЕР ЗА ДА ПОМОГНАТ ЗА ПОВЕЧЕ УСМИВКИ! Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 151
Благодаря ви безкрайно за подкрепата!   bouquet

Ако познавате някой, на който мога да помогна, споделете идеята ми с тях да ми пишат
поздрави

# 6
  • Мнения: 4 700
Леси, в банка zа идеи има една жена, която събира пари zа инвитро.

http://www.bankazaidei.com/?p=top&id=981&s=

ПиШе и във форума, но не и zнам ника.

Чудесна идея. Поzдравявам те.

# 7
  • Мнения: X
Людмила,
хора като теб ми връщат вярата в доброто.
Много благородно!  bouquet

# 8
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво за благородният жест!   bouquet Просто нямам думи, чета и очите ми се пълнят със сълзи. Радвам се, че все още има толкова добри хора.

# 9
  • Мнения: 547
Леси,това е невороятен жест!    bouquet

Възхищавам се от желанието да помогнеш по този начин.Страхотно е,че едно семейство ще получи нов шанс и надежда.Благодаря,че връщаш вярата ни в доброто у хората!

# 10
  • Мнения: 2 261
Знаех си ,че все още се намират добри хора с големи сърца!
Искам да ти стисна ръката и да ти пожелая много здраве и много творчески успехи!

# 11
  • Мнения: 3 011
Наистина много достойна постъпка!!!!   bouquet

# 12
  • Мнения: 7 718
Лесси, невероятен жест.  bouquet
Аз понеже съм обмисляла подобна идея ще ти дам предложение.
Първо не давай парите на ръка, хора всякакви, дай ги на лекаря от клиниката, която това семейство си е избрало.
Събери кандидати и тегли жребий пред нотариус.
В противен случай винаги ще изпитваш вина и ще помниш думите от писмата дълго време.
Ако се затрудняваш, пиши ми, ще ти помогна.  bouquet

# 13
  • Мнения: 245
 newsm51 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20

Нямам думи за това!
Браво мила...ти си истински ЧОВЕК!
  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 6 356
Людмила, здравейте!
Намерението Ви е много благородно, поздравления.

За реализирането му бихте могли да потърсите съдействието и на сдружение "Зачатие" - организацията на семействата с репродуктивни проблеми в България.

Ето нашият сайт: www.zachatie.org.

Адресите на председателката Анна Зашева - ultra@zachatie.org и на зам.председателката д-р Мариела Даскалова - meli@zachatie.org

Ако предпочитате пряк контакт със семействата, бихте могли да пуснете съобщение и в нашите форуми към сайта - по-конкретно, във форума за асистирани репродуктивни проблеми - http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=8.0

Общи условия

Активация на акаунт