малко по-интимен въпрос!!!!!!????

  • 27 400
  • 140
  •   1
Отговори
Гледам вече, няколко теми има за оргазма, та реших и аз да пусна една- приемате ли клиторния оргазъм за истински оргазъм? Или единствено вагиналния се приема за такъв?
При мен има само клиторен и много рядко вагинален, който обаче да се прояви се нуждае отново от клиторна стимулация!Приятелят ми твърди, че за него няма проблем, по какъв начин ще свърша, но все пак ми се ще да питам дали съществува самостоятелно вагиналния оргазъм???

Знам, че въпроса е прекалено личен и прекалено интимен, затова ако искате, отговаряйте и анонимно!

# 1
  • Мнения: X
Да, съществува вагиналният оргазъм отделно.
Да, клиторният оргазъм  е истински оргазъм.

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нищо не разбирам от оргазми, аз само свършвам.

# 3
какво ти пука как ще свършиш ,
нали изпитваш удоволствие ?
ами има си ги и двата кой кога дошъл добре дошъл  Twisted Evil

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Приятелят ми твърди, че за него няма проблем, по какъв начин ще свърша,
Ъъъ, а ти защо си помисли, че за него трябва да е проблем как ти свършваш newsm78

# 5
  • Мнения: 25 568
А някои специалисти твърдят, че оргазмът си е само един (клиторен), друг е въпросът кои други ерогенни зони участват при постигането му.  Laughing Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
И накрая, наистина, какво значение има кой как си нарича оргазмите? Важното е да ги има, а не да се лъжат горките мъже...  Wink

# 6
  • Мнения: 1 233
Нищо не разбирам от оргазми, аз само свършвам.
Peace Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
Въпросът е некоректно поставен. Логичният въпрос в случая би бил може ли мъж без стимулация на пениса да свърши и отговорът е - да, може Wink Не всеки мъж и със сигурност не всеки път Laughing Но може. Както и жена може да свърши без стимулация на клитора. Не всяка жена и не всеки път, но принципно може.

# 8
  • Мнения: 25 568
Въпросът е некоректно поставен. Логичният въпрос в случая би бил може ли мъж без стимулация на пениса да свърши и отговорът е - да, може Wink Не всеки мъж и със сигурност не всеки път Laughing Но може. Както и жена може да свърши без стимулация на клитора. Не всяка жена и не всеки път, но принципно може.

Напротив! Съвсем конкретно питам - мъж без пенис може ли да получи оргазъм? Ако го е загубил при някаква травма например или нещо подобно... За стимулирането на други зони, пък концентриране на усещанията в клитор/пенис е друг въпрос, там се доказва кой е най-важният сексуален орган при човека - мозъкът и връзките които осъществява между отделните части на тялото. Ама много анатомично стана, затова спирам.
Това исках да намекна, че ако една жена няма клитор, каквото и да й стимулират, много се съмнявам да се получи нещо. Освен ако не послъгва по навик.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Пък и не се сещам за някаква поза, в която при фрикции на влагалището да не се стимулира повече или по-малко и клитора или поне областта около него. А там вече е въпрос на конкретна анатомия и прочие особености на българския сексуален живот.  Laughing

# 9
  • Мнения: 2 336
Аз съм от клиторните...  Wink

# 10
  • Мнения: 80
Da,ima  i dvata vida orgazum.Nikvo zna4enie,oba4e nqma to4no kak 6te svur6i6 ..Radvai se 4e svur6va6,nezavisimo kak   newsm44 . Orgazmite  sa  vaaaaaajni  za  naroda    moresmile .

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Важното е човек да е добре и да не усеща липса и непълноценност, нали така.

# 12
  • Мнения: 185
Аз съм от клиторните...  Wink
И аз в групата Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 4 966
До колкото знам клиторните са по силни и разтърсващи.

Изобщо няма за какво да се притесняваш.Има жени,които хич не могат да изпитат оргазъм.
Ти си късметлийка:)Радвай се. Hug

# 14
  • Мнения: 17 546
А някои специалисти твърдят, че оргазмът си е само един (клиторен), друг е въпросът кои други ерогенни зони участват при постигането му.  Laughing Клиторът при жената е същото, каквото е пенисът при мъжа. Мъж без пенис може ли да изпита оргазъм?  newsm78
А защо в Африка, когато обрязват жените, за да не изпитват удоволствие от секса и да не изневеряват на мъжете си, обрязват само клитора и срамните устни, влагалището не го закачат. Ако можеше само с него да се постига оргазъм, все щяха да измислят нещо, за да попречат на жените и в този случай. Да, ама не.  Mr. Green
И накрая, наистина, какво значение има кой как си нарича оргазмите? Важното е да ги има, а не да се лъжат горките мъже...  Wink
Много логично и вероятно е съвсем вярно! Наричай оргазмите както си искаш и дори може да намираш явна разлика, но по-важното е , че ги получаваш! Защото моя позната ми призна, че въпреки, че е омъжена от 24 години, с доста първичен мъж, (чиито прародители вероятно са шимпанзета Бонобо, ако знаеш за какво говоря, ще резбереш какво имам предвид) и НИТО ЕДИН оргазъм през живота си, при това твърди, че и се прави секс, т.е. не е фригидна! Ето това вече е проблем!

Общи условия

Активация на акаунт