За едни аватари и подписи да ви попитам...

  • 2 233
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 167
Интересно ми е, каква метаморфоза преживява една жена, когато роди син, за да се подпише под бебешката му снимка с  "Мъжът на моя живот", например,  или " Обичам Този Мъж".  Има и други, но не се сещам в момента, посланието в крайна сметка е едно и също - детето е заело мястото на мъжа й и тя смята, че то, именно то е голямата й любов.
Накратко въпроса е - наистина ли детето измества мъжа/съпруга от сърцето на жената?
 

# 1
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Не.
Има едно нещо, на което му се казва чувство за хумор. Wink

# 2
  • Мнения: 936
На моменти да. По-голяма част от любовта и вниманието се пренасят към Него.
Аз си бях лепнала такова послание на Скайпа.

# 3
  • Мнения: 2 212
Не, просто любовта към детето (независимо момче или момиче) е най-силната, всеотдайна и саможертвена любов, която жената е изпитвала... - каза тя без дори да е родила и едно дете...
Но да, към бащата е също голяма, но в друга графа, към децата - несъизмерима с нищо друго, неизчерпаема...и никой никого не измества.

# 4
  • Мнения: 2 818
Хех, тамън си мислих да си сложа "Две гърди за него" и ти взе, че ми секна ентусиазма  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 6 167
Да уточня, че темата не е за осъждане на този избор Stop Въведение е към основния в-с - дали сина става голямата любов и измества съпруга от сърцето на жената. Защото именно за синове иде реч - не съм виждала под момичешки снимки такива изявления ( "голямата ми любов", " жената на моя живот" и тн).

# 6
  • Мнения: 2 212
Не си виждала, но често пък за момиченцата се пише - принцесата на тати - това значи ли, че дъщерята е изместила майка си от сърцето на мъжа? Просто игра на думи според мен и стремеж да се акцентира колко родителят обича отрочето  Blush

# 7
  • Мнения: 6 167
аха, да, не съм виждала.
принцесата на тати е едно, а ' мъжът на моя живот' е друго.
не знам защо но първата ми мисъл е за свекървата , като ги чета тези подписи Laughing

аз сега съм убедена, че никой не може да измести мъжа ми от сърцето ми, по-скоро очаквам детето да ни направи още по-обичащи се. дали е наивно...

# 8
  • Мнения: 2 212
Аз също си мисля, че децата ми няма да изместят мъжа ми, както вече казах никой никого не измества, това са различни видове любов и чувства...все едно мъжа пък да измести любовта към родителите...просто към детето си мисля, че любовта е най-безрезервна и въпреки всичко...
Докато към мъжа малко или много е условна...все така си мисля...

# 9
  • Мнения: 6 029
е как ще изместят мъжа ми. към децата ми любовта е чиста и невинна. към мъжо - пропита с греховни помисли:) нямат нищо общо:)

# 10
  • Мнения: 2 792
   Помпозни лексикони фрази, някои хора ги харесват...
   Сърцето не е склад с определени размери, може да обичаш нови и нови хора, без да се налага да изхвърляш някого.

# 11
  • Мнения: 2 353
  Лени, не е наивно да очакваш това, по-скоро е логично. По темата - аз вярвам в хормоните. Особено когато накарат закоравял бохем и разказвач на мръсни вицове да мине на "ние акаме по три пъти на ден". Та, ти за една "голяма любов" се чудиш...

# 12
  • Мнения: 1 312
Любовта е различна-една е към мъжа,друга към сина.
Не мисля,че раждането отне от моята съпружеска обич за да я пренасочи към детето.
Винаги съм се дразнела от жени,които пренебрегват и изолират половинката си при появата на бебе сякаш забравили от къде е дошло.Не го правя.По никакъв начин.Понякога пренебрегвам желанията на съпруга си заради детето.Понякога се случва обратното.Балансирам.И не забравям,че тази радост-детето е плод на нашата любов.Затова се стремя да я поддържам жива.
Подобни надписи не ползвам.Но ме умиляват например снимка на татко и бебе,а отдолу:"Моите мъже" или "Момчетата на моят живот" Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 4 451
Не. Става дума за любов, силна и всеотдайна, и в двата случая, но обичаш по различен начин. Ох, разбрахте ме, нали, че нещо не си формулирах добре изречението. Joy

# 14
Природата си знае работата! Например това, че родителите обикновено са най-подходящите донори за органи на децата си. Другото е игра на думи.

Общи условия

Активация на акаунт