ДЕТСКИТЕ ЯСЛИ ВъВ ВАРНА[b][/b][move][/move][size=14pt][/size][color=red][/color]

  • 635
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 120
моето дете от скоро ходи на ясла ,но ме притеснява храненето там.установих че им дават по-малък    грамаж от колкото трябва ,и в менюто което е написано директорката ми отговори,че не трябва да пише количеството на храната,което според мен не е редно.Това не е таина,родителите трябва да знаят ,да буде написано.А друг е вупроса че гра   мажа не се спазва.                                                                                                                                 ПИШЕТЕ МИ КАКВО МИСЛИТЕ МОМИЧЕТА ПО ВУПРОСА  Rolling Eyes newsm78

# 1
  • Мнения: 13 667
Здравей
Майка ми каза че гледала миналата седмица по Канал три ми се струва сутрешно предаване на водещия  Неделчо Михайлов и там една майка се обадила със същия проблем - порциите били три лъжички. Човекът живо се заинтересувал и попитал дори за номерът на яслата. Чувала съм че хората с проблеми често се обаждат в неговите предавания и той поне прави нещо за разлика от онези образи в общината.
Не знам обаче кой е телефонният номер на предаването, попитай познатите си, ако не ми пиши, ще питам майка и ще ти пиша обратно
Поздрави

# 2
  • Мнения: 334
И двамата ни батковци са ходили на ясла, но с такъв проблем не съм се сблъсквала, по-скоро ги прехранваха. Храната е чудесна и в достатъчни количества. Не забравяй, че всичко в яслите и градините се контролира, включително и от т.н. родителски актив. Ако се притесняваш, че детенце остава гладно, просто помоли лелките и сестрите да обърнат внимание. Персоналът, в повечето случаи, е много любезен и отворен към предложения или забележки от родителите.
Аз съм много благодарна на  жените, които се грижеха и обучаваха в яслата моите големи момчета. Догодина на есен, спокойна, ще поверя в ръцете им и малкия си син.

# 3
  • Мнения: 3 456
Не сме имали проблем с малки порции, но тя моята е толкова "яшна", че колкото и малка да е порцията пак ще й остане храна.

Общи условия

Активация на акаунт