Кристали за коса

  • 1 758
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 194
Добро утро! Wink Имам въпрос за кристалите за коса как и кога се ползват?Също и какъв ефект се постига с тях?  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 092
Нанасят се на леко влажна коса преди да започнеш да я изсушаваш с четката /предпазват от изгаряне на косъма /.Като приключиш сушенето отново нанасяш за изглаждане,дооформяне и блясък на косата newsm10

# 2
  • Мнения: 2 381
Моите са на "Биофарма".Могат да се нанасят както на суха, така и върху влажна коса.Косата става бляскава Flutter

# 3
  • Мнения: 2 149
Кристалите се нанасят на измита,влажна коса-придават блясък и предпазват от нацъфтели краища Simple Smile

# 4
  • Мнения: 6 164
И на влажна и на суха, все става, стига да не се олееш, че става като мазно и на клечки.

# 5
  • Мнения: 217
Кристалите се нанасят на измита,влажна коса-придават блясък и предпазват от нацъфтели краища Simple Smile
Да може и на суха коса ,но в по малки количества ,че става мазна косата.Имоите са на Биофарма Peace

# 6
  • Мнения: 194
Аз искам да си поръчам тези от Ейвън обаче се опасявам да не ми се измазнява много бързо косата?

# 7
  • Мнения: 2 414
аз съм доволна от тези на Биофарма-наистина правят косата по-мека,но не съм забелязала косата ми да спре да цъфти. Confused

# 8
  • Мнения: 263
И аз ползвам на Биофарма. Улесняват разресването и косата стои някак по-гъвкава

# 9
  • Мнения: 730
Аз искам да си поръчам тези от Ейвън обаче се опасявам да не ми се измазнява много бързо косата?


Няма да стане мазна,ако слагаш на влажна коса и по няколко капки,които предварително разтриваш в дланите и после нанасяш само в краищата.

# 10
  • Мнения: 337
Моите са от ленено семе - професионална козметика ТМТ (ΙТ) и съм много доволна, косата ми е много гъста и твърда - направо става като коприна

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ползвам кристалите на Биофарма. Помагат за по-добро разресване. Но си взех преди няколко дни спрей (вдона консистенция)  на Rolland за обем. Ами усетих разлика и то в полза на Роланд-а.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 750
Кристалите придават живот на косата. Моята става по-блестяща и красива, прическата се оформя лесно след нанасянето им. А и миришат страхотно.

# 13
  • Мнения: 274
Моята фризьорка ползва някакви италиански. Нанася ми ги след като ми измие косата, непосредствено преди да започне да я суши. Peace

# 14
  • Мнения: 105
Аз съм с дълга, чуплива и третирана коса (боя, преса) и съм много доволна от кристалите на Биофарма.Харесвам се повече с права коса и кристалите способстват тя да бъде гладка, мекичка  Embarassed подредена и лъскава  newsm68

Общи условия

Активация на акаунт