Каква количка да си взема?

  • 2 247
  • 34
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 567
Парите да са между 500 - 700лв., трябва в тях да влиза и кошница за кола! Бебето се чака всеки момент и искам количката да не е комбинирана, коша за новородено ми се вижда излишен и не го искам!
1.Мислех си за Чико кортина (много е изгодна) но ме притеснява че не е много затворена, плата и е много тънък и все пак времето ще се разваля и мисля че на бебе ще му духа! Е има вариант да го возя в кошницата директно върху количката, но не ми се струва удачно!
2.Другият вариант за който си мисля е Пег Перего чентро комплето (вижда ми се по прибрана и затворена), но кошницата трябва да е на друга фирма, не ми се дават 366лв за кошница, те ще станат 900лв.

Дайте ми съвети приемам и други варианти!  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 457
има и кошница на пег перего за 290 -примо виаджо Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 472
lolii, Пег Перего имат и столче за кола от 290 лв. - Примо виаджо, разликата между него и Примо виаджо сип от 366 е в подглавника.

Друг вариант ти е Нео Нато - Дакар спорт за 468 лв. + столче за кола Boogie 0-13 кг. за 167 лв.


Друг вариант ти е Джордани 3PER8 LX, цената от 699 лв. включва и зимен кош, стол за автомобил 0-13 кв. и чанта
http://www.adria2001bg.com/products_photos/782/1_b.jpg

Хах koteto 123, както винаги мн. бърза и точна.  Grinning

# 3
  • Варна
  • Мнения: 567
ОК само не ми казвате как смятате Пег Перегото добро ли е като вариант, ще стане ли за сега и за по хладно време!
От Нео Нато се отказах!

# 4
  • Мнения: 4 428
Аз Пег Перего го предпочитам пред Чико определено  Peace

А погледнала ли си Грако Куатро
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/2146
Има много хубави цветове. Тази количка е много хубава и има доста екстри. Ако искаш да ти е съвсем затровера, можеш да си вземеш и портбебе за 70лв. Но едва ли ще го ползвате толкова.

И Джордани не е лош вариант  Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 567
Гракото е наистина хубаво, но ако някои ми каже къде да го видя тук във Варна! Не ми се вярва да го намеря!

# 6
  • Мнения: 3 457
Аз също съм доволна от Пег Перего и като качество ,но моята е лятно-голямо избиране падна-що каталог скъсах докатоя избера Mr. Green Та от там знам и за столчетата PeaceА нали имаме и акумулаторни пак Пег Перего  Peace

# 7
  • Мнения: 4 428
Гракото е наистина хубаво, но ако някои ми каже къде да го видя тук във Варна! Не ми се вярва да го намеря!

За Варна не знам къде я има. Но можеш да си я поръчаш и от нета. Можеш да питаш хората за каквото се сетиш преди да купиш. Много са отзивчиви и отговарят бързо  Peace А цветовете са както ги виждаш на картинката.

# 8
  • Мнения: 2 309
На "Кенгуру" новите модели са доста интересни Peace

# 9
  • Мнения: 1 298
Джорданито  Peace
Пег перего ако си вземеш също няма да сгрешиш  Wink

# 10
  • Мнения: 3 926
А щом не държиш да е комбинирана можеш да си вземеш Пег Перего Плико Лайт с кошница Примо Виаджо (разликата със Сип е, че Сип-а има 5 позиции и става леко по-изпправен). Хем количката ще ти е 7 кг. Хем в началото ще си ползваш кошницата, която е доста уплътнена и закътана. Така сметката ти става 663 лв.
Кошници купувахме сега подарък на кумовете и кумците - едната Примо Виаджо, другата Сип. Честно да си кажа обикновения вариант ми харесва повече.

# 11
  • Мнения: 255
Джорданито 3 в 1

# 12
  • Мнения: 2 723
А щом не държиш да е комбинирана можеш да си вземеш Пег Перего Плико Лайт с кошница Примо Виаджо (разликата със Сип е, че Сип-а има 5 позиции и става леко по-изпправен). Хем количката ще ти е 7 кг. Хем в началото ще си ползваш кошницата, която е доста уплътнена и закътана. Така сметката ти става 663 лв.

И аз смятам, че този вариант е много удачен. Аз имам плико лайт и съм страшно доволна. Вече не я ползваме, но не мисля и да я продам, ще си купя една кошничка и ще си я ползвам и за второто

Последна редакция: пн, 13 авг 2007, 15:03 от Никси

# 13
  • Мнения: 17 407
Грако съм виждала в м-н Слънце и в Хиполенд.

# 14
Някой знае ли къде в София го има това Грако Куатро?

Общи условия

Активация на акаунт