за прием в ясла?

  • 783
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
здравейте, другата година ще записвам детето си на ясла във варна. проблемът е, че адресът ми в личната  карта е софийски. дали това ще представлява проблем при записването, според вас. има ли нужда да сменям адреса? благодаря.

# 1
  • Мнения: 374
Ами ние по лична карта се водим в съседен на нашата ясла квартал и бяха ни отхвърлили от списъка поради причина, че не сме по район на яслата. А ние живеем на 3 минути път от нея, но сме в нова кооперация и още нямаме номер на блока и име на улицата Rolling Eyes.Попълнихме накрая декларация, че всъщност живеем в района, който обслужва въпросната ясла и така ни приеха. Добре е отрано да проучиш въпроса, за да имаш време ако трябва да си смениш адресната регистрация. Или ако таткото по лична карта се води на "по-подходящ" адрес  Grinning, да запишете детето с неговите документи.

# 2
  • Мнения: 44
благодаря. наистина от рано прябва да проуча. че както има проблем с приема...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 074
Смени си личната карта.
Сериозно. Защото скоро ще има промени в закона за средното образование и ще трябва да си даваш детето по адресна регистрация и то на адрес, където си живяла мисля че беше поне 6 месеца, ако не и година.

# 4
  • Мнения: 2 616
Егаси, и за яслите ли ще има "уседналост" вече?

# 5
  • Мнения: 191
Ами при нас не е имало проблем,че сме от дуг квартал,но за град не знам как стоят нещата,все са си ясли нали  Rolling Eyes защо трябва да има такова разделение Naughty ама с тези свободни места и чудесии де да ги знаеш какво ще измислят утре  Hug

# 6
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Смени си я ,за да си спокойна.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Вече се приемат децата по райони.Така че е желателно да си смениш адресната регистрация

Общи условия

Активация на акаунт