Кърмене и солариум

  • 738
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами!Предстои ми скоро да се появи моето слънчице и искам да попитам дали имате представа докато се кърми дали е удачно да се ходи на солариум?Естествено не става въпрос за прекаляване,а за максимум 5 мин два пъти седмично?
 GrinningЩе се радвам да споделите опит.

# 1
  • Мнения: 2 663
Няма проблем да ходиш, това не се отразява на кърмата.Друг е въпроса колко е вреден солариума за кожата ти

# 2
  • Мнения: 4 915
Чела съм в статия, че не се препоръчва солариум при кърмене.

Но не бих те съветвала по друга причина - доказаната вредност върху кожата ти.  Stop

# 3
  • Мнения: 4 555
А какво мислите за сауната? Че аз пък смятам на сауна да ходя. И по-добре от сега да знам, защото имаше прекалено много неща за бременността, които научих твърде късно.

# 4
  • Мнения: 2 663
Аз знам, че може и също мисля да ходя след раждането

# 5
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
А какво мислите за сауната? Че аз пък смятам на сауна да ходя. И по-добре от сега да знам, защото имаше прекалено много неща за бременността, които научих твърде късно.
Като си спомня как ми потичаше кърмата на струйки от топлата вода под душа, май не бих препоръчала сауна.

# 6
  • Мнения: 1 924
Като си спомня как ми потичаше кърмата на струйки от топлата вода под душа, май не бих препоръчала сауна.

Аха, и аз тъй.

# 7
  • Мнения: 4 181
На мен кърмата ми потичаше от топла вода само 1-ия месец. Ходила съм няколко пъти на сауна след това без проблем  Peace

А за солариума някой ще обясни ли защо да е вреден за кърмачки  Shocked и въобще защо го мислите за вреден ?

# 8

Общи условия

Активация на акаунт