Случка в градинката

  • 813
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 471
Олеееееееееееееееее КВО не Съм написала
Имах желание да разкажа, как една баба си позволи да удари чуждо детенце в градинката. Ама явно нищо не съм направила

Последна редакция: сб, 11 авг 2007, 20:05 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 2 471
Олеееееееееееееееее КВО не Съм написала
Имах желание да разкажа, как една баба си позволи да удари чуждо детенце в градинката. Ама явно нищо не съм направила

# 2
  • Мнения: 393
просто така го удари или  Thinking...Не го оправдавам,но защо?Случвало се е,майка ми да иде за малкия и да го бият..така де и той се бие,ама е по-потърпевщ и не да удари,ам все пак да дръпне другото дете(те са 2ма братя),много пъти са му чупили играчки,моливи,късаха ми тетрадките..Е,за мен бее нормално да се скара на това момче,че и да иска да говори с майката..то не че пък стана...Така че-тя защо?

# 3
  • Мнения: 2 471
Ми тя е една доста сприхава дама. Все прави забележки на децата. Не се качвали на люлката, защото си голяма за нея. Не пипай това то е на друго дете и такива.  Но вчера си позволи да удари едно момченце, което е на 3г. Направило там нещо си, та казала да не го прави, то повторило и бабата пляс, шамар на момченцето. Не знам бащата на момчето как не я ступа. Каквото и да правят малчовците, никой не може да си позволи да бие чуждо дете.

# 4
  • Мнения: 393
  Така е,особено за такива малки деца(3г си е...)При нас беше системен тормоз и все пак сме стигали до устни заплахи(най вече с майката,ама на него толкава му и...пукаше Shocked)Не защото е било така,но и според други,това дете си беше проблемно..
  Лошото стана сега,когато пак са заедно в 1клас и трябва да убедя сина си да престанат,че историите в ДГ са забравени.... Tired

# 5
  • Мнения: 2 471
Наистина си има лошотйчета. Един малък разбойник терорка децата в градинката на Св. Седмочисленици. Веднъж не се стърпях и питам - къде е майка ти да и кажа колко си непослушен? А той ми отговаря - в Испания. Оказа се, че жената продава на сергия на пазарчето

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
....

# 7
  • Мнения: 2 471
Лекси и ти като мене отговаряш Joy

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
Не, бе Laughing Погрешно бях прочела, че става въпрос не за площадката, а за детската градина и праснах един коментар за персонала. Обаче бебето ревна и успях само да го замажа Wink

# 9
  • Мнения: 2 471
Цункай си принципесите, както казва един юнак

# 10
  • Мнения: 2 039
Абе не знам аз, ама ако някой се осмели да ми докосне детето, ще остане потресен на какво съм способна  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Да, има много палави и невъзпитани деца, но:
1. Не можеш да посягаш на чуждо дете  Naughty
2.Гадно е да посягаш на което и да е дете...особено ако е само 3 годишно.
3.Има хиляди други начини(далеч по-успешни) да повлияеш на едно дете  Peace

# 11
  • Мнения: 2 471
Аз също не знам какво бих направила, ако само посегнат на Ния. На мене ми идеше да извия вратът на бабата. Не знам бащата на момченцето как се въздържа.

Общи условия

Активация на акаунт