Препарат за миене на баня - дайте съвет

  • 20 315
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 151
Не мога да си изчистя банята колкото и да търкам, пак си остава мърсотията.
Помогнете с идеи за препарат, с който да почистя лесно плочките и фуките.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
Меглио, Медикс, Доместос, Бреф, мистър Пропър, мистър Мусколо (така ли се пише? newsm78) ....
Избери си сама, всичките са достатъчно силни за миене.
Важен е самият процес на миене, техниката. Peace
Аз правя така - сипваш от препарата в съд с пулверизатор, (шише от препарат за прозорци, например), и пръскаш, а после - търкаш с четката, ако не се отмие с водата само ....

# 2
  • Мнения: X
От скоро ползвам PULIRAPID и съм много доволна.
Не бих го заменила с нищо.

# 3
  • София
  • Мнения: 204
пастата на Дионис.Супер е.А веднъж на 1-2 месеца сода каустик(течна)за.Банята става като чисто нова

# 4
  • Мнения: 248
Скоро открих един български препарат LEX  и съм много доволна. Напръсквам, изчаквам малко и после с четката. Всичко се изчиства много добре.

# 5
  • Мнения: 113
Ако е много упорита мръсотията или пък по-стари/захабени плочките - само Перилис за теракот. Минаваш, оставяш да подейства 10-15 минути и после минаваш с четката а по фугите със стара четка за зъби Grinning

# 6
  • Мнения: 78
От скоро ползвам PULIRAPID и съм много доволна.
Не бих го заменила с нищо.

това е препарата който ти трябва
ВНИМАВАЙ, че е много силен използвай с ръкавици

# 7
  • Мнения: 151
Благодаря на всички за съветите! Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
От скоро ползвам PULIRAPID и съм много доволна.
Не бих го заменила с нищо.

Кампари (по Сопранов),
Къде го продават този PULIRAPID?
Благодаря за отговора предварително!  bouquet Heart Eyes

# 9
  • Мнения: X
Radostin4eto,

аз съм от Бургас и го намерих съвсем случайно в едно малко забутано магазинче.
Влязох да търся  Bref,  но продавачката ми препоръча този препарат и доста време й трябваше, за да ме убеди,  че е по-хубав от Bref-a.
След като го опитах се убедих, че е била права и наистина е по-хубав.
Беше около 4 лева, за 500 мл.



# 10
  • София
  • Мнения: 2 079
Благодаря, Кампариbouquet
Ще го потърся и аз.

# 11
  • Мнения: 648
Radostin4eto,

аз съм от Бургас и го намерих съвсем случайно в едно малко забутано магазинче.
Влязох да търся  Bref,  но продавачката ми препоръча този препарат и доста време й трябваше, за да ме убеди,  че е по-хубав от Bref-a.
След като го опитах се убедих, че е била права и наистина е по-хубав.
Беше около 4 лева, за 500 мл.





Да си жива и здрава за идеята Hug Отдавна търсех нещо такова и то надмина очакванията ми Peace
Аз си купих розовия, който е с повече оцет и е по- силен- почиства перфектно и сега имам чуството, че самия теракот съхне по- бързо, абе много съм доволна Party

# 12
  • Мнения: X
Е, радвам се, Надеждица, че ти е харесал.
На мен синия ми хареса повече как мирише и за това си купих него.И на мен ми се стори, че плочките съхнат по-бързо след като започнах да го ползвам. Но явно не е внушение.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 442
Аз ползвам синия Мр Пропър и съм много доволна, плочки, вана, всичко пада. Този , на снимката ме заинтригува - по-добър ли е от Пропъра?

# 14
  • Мнения: 648
Е, радвам се, Надеждица, че ти е харесал.
На мен синия ми хареса повече как мирише и за това си купих него.И на мен ми се стори, че плочките съхнат по-бързо след като започнах да го ползвам. Но явно не е внушение.
Кампари, сигурно    синия е много по- ароматен и ще взема и него, защото розовия наистина "ухае" доста натрапчиво Crazy, но за мен е важен ефекта Hug

Аз ползвам синия Мр Пропър и съм много доволна, плочки, вана, всичко пада. Този , на снимката ме заинтригува - по-добър ли е от Пропъра?
Пропъра ми е много полезен за теракотените повърхности в коридора и кухнята, но за баня не става! Досега този PULIRAPID е най- доброто нещо, което съм ползвала Peace

Общи условия

Активация на акаунт